Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vérzik a kutyámnak a...

Miért vérzik a kutyámnak a hátsójánál? ( nem ömlik hanem csöpög) részletek lennt.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kb. 6éves korcs kutyám és észrevettem hogy kicsit vérzik hátul ahol kijön a széklete. Cseppfoltokat is hagyott a pokrócon amin fekszik ,de ugy nem tisztálkodik ott vagy bármi. Máskor is fordult már elő. Túl nehéz kaját kapott és lehet hogy attól? Tudok vele valamit kezdeni. Nemtudom hogy fáj e neki vagy egyáltalán nem ugy veszem észre mintha érdekelné. Meg nem is bús fekszik csendben kimegyek hozzá simogatom nincs semmi arra utaló jel hogy fájdalma van épp ezért gondolom hogy nehéz ételt kapott és széklete is nehézre sikerült és ettől lehet. Erősítsetek meg:)
2009. okt. 10. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocs, nem fog tetszeni, de megerősíteni csak és kizárólag állatorvos tudja 100%ig, hogy nincs-e baja. Amúgy véleményem szerint van baja, de hogy mi, az nem tudom.
2009. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem szuka és tüzel?
2009. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Keresi a fiút,...párzásra kész...
2009. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ja és fiú kutya. Szerintem azzal van baj, hogy tul szilárd kaját kapott és "nehezen jött ki". Vélemények?
2009. okt. 10. 13:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem a kaja miatt van.Kapott csirke csntot vagy hasonlot mert ha kapott akkor felsérthette neki ami fájdalmas egy kutyának.Vidd el dokihoz.Amugy meg ha ennyire biztos vagy ebbe a "kaja" ügyben akkor miért kérdezed?amugy szerintem nem a kajátol van.
2009. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most voltam kinnt nála, jo kedve van futkároztunk meg simogattam. De mikor ugye örül farkát csóválja fennt, és látszik neki hát piros és kiáll úgy az egész mint mikor v.kinek aranyere van dehát gondolom kutyáknál igy néz ki.
2009. okt. 10. 13:44
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Végbél elöre esése van a kutyádnak:(Ezzel dokihoz kell menni,ha nem viszed akkor lehet komolyabb baja is.
2009. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és ebbe bele is halhat. Olvas el ezt a kérdést és a válaszokat is: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__363118-milyen..
2009. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azaz, végbél előreesés, gyorsan dokihoz, mert ha jobban kijön, akkor csak műtéttel lehet visszarakni.
2009. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
uhh, szóval összegezve: ahol kakil a kutya, ott van egy piros kör alakú ugye azon jön ki a széklete gondolom én, és az látszik igy ugye szóval kiáll nemtom máshogy elmagyarázni. És mitől lehet ez a problémája? Képet probálok szerezni valahonnan netről
2009. okt. 10. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!