Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Altatják most a kutyákat a...

Altatják most a kutyákat a sintértelepeken? Sokan vannak bent?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több helyen is van most nagyobb altatás és lesz is, hiszen jön még a karácsonyi szilveszteri nagy roham. Aztán a következő februárban a mikor a karácsonyi ajándék kutyákat dobják ki.
2009. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Még az Illatoson is kénytelenek időnként altatni, a bekerülő kutyalétszám miatt, a többi vidékiről ne is beszéljünk.
2009. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten az Illaoson altattak,csütörtökön Vácon fognak,és a héten még Hajdúszoboszlón.

Az SOS segítségkérésben szokták az altatásra várók listáját közzétenni,hátha az utolsó pillanatban valaki megment egy életet.

Az Illatos nem szokta közölni,melyik kutyát altatták el.

2009. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos altatnak:-((

Bár ahol én lakok, ott a kutyusok megússzák, mert az menhellyel együttműködnek és helyhiány miatt nem altatnak állatot.Inkább a menhely elviszi őket.

Csak végső esetnem fordul elő. Beteg, menthetetlen kutyusok.

2009. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, de szerencsére a listák hirdetve vannak internetes oldalakon és így az állatotthonok (vagy magánemberek)gyakran mentenek onnan...
2009. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd végig csak az Illatost.


[link]

2009. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos,mivel az állatvédők kapacitása véges,így nagyon sok kutya kerül lealtatásra a sintértelepeken.Sajnos nem lehet mindenkit megmenteni,és ez nagyon-nagyon fáj.
2009. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ha egyszer enyém lehetne a lottó ötös, mind elhoznám! Az első két oldal után elbőgtem magam...

Bár jutna ugyanerre a sorsra mindenki, aki ezt teszi az állatával!


Most is egy 10 éves, menhelyi kutyink van, szilveszterkor lesz 2 éve, hogy örökbefogadtuk.

2009. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ember boldogan él a kutyájával együtt, és akkor egyszer csak jön egy ilyen kérdés... Az ember szíve megszakad, mert nem tud mit tenni, az összeset örökbefogadná. Az összeset. Vagy legalább segítené. Én szoktam utalni egy bizonyos állatotthonnak, de nem tudok annyit amennyi szükséges lenne. Otthon nem tudok tartani egy csomó kutyát. És akkor jön a homokba dugott fej, és boldogan játszunk, sétálunk a kutyánkkal, megvesszük neki a legjobb ételt, a lehető legjobb életet teremtjük meg neki. Boldogok vagyunk. Aztán állatorvostól hazafele látunk az út mellett egy szegény kis kóbor kutyát, a kocsi megy velünk tovább, az én boldog kutyám feje meg békésen pihen a lábamon. Nagyokat és elégedetten szuszog, és talán nem is tudja milyen szerencsés...

És akkor elönt a harag, és a keserűség. Az ember csak bőgni tud, a kutyám meg rámnéz, aztán megnyalja az arcomat, mert ő nem tudja mi van akkor ha nem hozzám kerül, hanem egy lelketlen szeméthez. Nem is érti, miért bőgök, amikor olyan boldogok vagyunk így kettecskén... A gazdi meg én...

Hát kívánom így karácsony közeledtével az összes lelketlennek, mindazt amit ők tesznek az állataikkal....

2009. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Illatos út:160 kutya van bent jelenleg.

Vác:csütörtökön altatás,egy éves kutyák is halálra vannak ítélve.

Még rosszabb lesz a helyzet,mert helyet kell csinálni a petárdás kutyáknak.

2009. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!