Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől híres Tuna a kutya?

Mitől híres Tuna a kutya?

Figyelt kérdés
Láttam a neten egy Tuna nevezetű csivavát, és kíváncsi vagyok, ki az, aki ismeri, és hogy mitől híres.

2014. febr. 9. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Buták vagytok nagyon..akik így vélekedtek a "hibás" állatkákról. Higgyétek el a HIBA bennetek van!!
2014. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Buták vagytok nagyon..akik így vélekedtek a "hibás" állatkákról


szerintem meg az a buta aki ez miatt ugyanolyan állatot keres, és nem fogja fel hogy ez is meg a grumpy cat is nem egy fajta, hanem egy szimpla keverék (a kutyus csivava- tacsi) némi "szépség"hibával..

2014. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Nyomorékok akik a szerencsétlen állatokból viccet csinálnak.
2014. febr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki csak egy ilyen reklám miatt akar furcsa kutyát, az hülye. Hülyék voltak, hülyék vannak és hülyék lesznek.



Tuna kutyának harapáshibája van, nem is kicsi, ráadásul menhelyről való, korábban kidobott kutyus. Annyira csúnya, hogy már szép :)


Én örökbe fogadtam egy tacskó-labrador-foxi (meg még az Isten tudja mi) keveréket és csak a 2. nap után vettem észre, hogy ugyanilyen harapáshibája van, az alsó állkapcsa sokkal rövidebb, mint a felső, össze-vissza állnak a fogai. Irtó aranyos egyébként és igen, gond nélkül tud enni.

2014. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Tuna kutya zért híres mert viccesen néz ki és a hülye szövegeket írnak alá.(Ami szerintem nagyon jó) Grumpy catnak meg nincs semmi baja szerintem. Az nem betegség hogy olyan morcos feje van.
2014. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!