Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok híressé tenni egy...

Cser Fülöp kérdése:

Hogy tudok híressé tenni egy Counter Strike szervert?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy ki béreltem nagyon sok időre és nem jönnek rá az emberek és sajnos! Fizetem! Hogy tudnám elérni hogy állandóan tele legyen? :( Mindent meg tettem eddig rengeteg helyen reklámozom de semmi kérlek help :( ip:193.138.125.89:27248 Kérlek segítsetek nekem fontos lenne előre is köszi :(

2013. jún. 29. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már facebookon reklámozni? Milyen a szervered? Én felléphetek, ha akarod
2013. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fun pub szerverem van és próbáltam mindenütt reklámozni ingyen adminnal is de még úgy sem jönnek rá nagyon :(
2013. jún. 29. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Steames vagy?Ha igen akkor ott próbálj meg minél több ismerőst szerezni és így látni fogják hogy hol játszol,mert gondolom saját szerveredre felmész és tudnak csatlakozni.
2013. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reklámozzad szervereken az IP címet say-ben, vagy akár írd át a neved az IP címre. Aztán keresgélj googleba klán weblapokat oda ott hirdessed az IP címet, esetelg facebookon.
2013. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!