Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem megy be a házába....

A kutyám nem megy be a házába. Nem lesz baj, h jönnek a nagy hidegek?

Figyelt kérdés

11 hónapos goldenem van. A kutyusnak van egy elég komoly házikója, szigetelt, duplafalú, raklapra épített. Viszont nem megy bele. A teraszon szeret aludni, van neki egy vastag pokróca, arra fekszik. Most még csak-csak, de félek, hogy megfázik, ha jönnek az igazi mínuszok.


Szerintetek bele fog menni, ha már érzi, hogy tényleg hideg van?


2009. dec. 8. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem hülye. Be fog menni. Most még nem fázik.
2009. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem buta a kutya:-))Ha fázik, akkor olyan helyre megy, ami megfelel neki.

De próbáld azt meg, hogy kedvenc tárgyát beteszed neki, vagy a pokrócot, amin fekszik.

2009. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nekem német juhászom van, és hasonló gondom volt:)

Talán azt gondolhatják, hogy a gazdi ott megy be, és ott jön ki, akkor ezt az ajtót kell védeni!

Mi a kutyaházat odavittük az ajtó elé. Azért tudunk közlekedni:) de ő azóta bemegy. Meg van neki egy pulcsija, amin még bébi korában aludt, és betettem neki az olba.

Hát próbáld meg, hátha. NEkünk ez bevált.

2009. dec. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Idén még nem biztos, hogy használni fogja a házát, még túl fiatal. Jövőre már nagyobb rá az esély. A lényeg, hogy van, ha szükségét érzi, használhatja. A teraszon gondolom nem esik rá az eső, úgyhogy semmi baja nem lesz. A ház legnagyobb előnye a terasszal szemben, hogy előbbi szélvédett.
2009. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát sokszor mondják, hogy ha hideg van akkor bemegy... De én ismertem egy német juhászt akinek volt egy háza és sosem ment oda, csak amikor ellett és szoptatott. Mindig az ajtó előtti zsebkendőnyi lábtörlőn feküdt. Az én kutyáim sem mennek a házukba ha ki vannak engedve és odajöhetnek az ajtóhoz. Szerintem vidd a bejárat közelébe.
2009. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kutyaház van rossz helyen, ajtó közelébe lenne jó, és a vastag pokrocot amin most alszik rakd bele a kutyaházba, lehet akkor belemegy.
2009. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!