Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyengére fözött kamillateát...

Gyengére fözött kamillateát adhatok most a kutyának hogy ilyen hidegek vannak?

Figyelt kérdés
Vizet alig iszik, gondolom azt hátha jobban megissza.
2010. jan. 27. 16:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted ízlene neki? Elég neki a víz, ha szomjas lesz majd iszik te meg gyarkan felolvasztod vagy felmelegíted. Én csak akkor adnék ha beteg, de akkor is inkább külsőleg alkalmaznám mint belsőleg.
2010. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

miért itatnál vele kamillateát? semmi íze nincs, sőt,...


az állatok vizet isznak, nem kell neki semmilyen tea. Ha nagyon hideg van, akkor langyos vizet adj neki. Tudja ő, hogy mennyi folyadékra van szüksége.


Kamillával max a szemét lehet törölgetni.

2010. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem pont az állatorvos javasolta,hogy itassam teával a kutyámat,mert az enyém sem issza a vizet. A teát viszont szereti. Én rendes csümölcsteával itatom.
2010. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%
Úgy látszik lassan ott tartunk, hogy a kutya is kólát iszik...
2010. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
A tea és a Cola között azért van különbség!
2010. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom kamillával itatni csak gondoltam rá hogy a jó meleg kamilla bizti jol esne neki kinti kutya és sajnálom ebben a hidegben.Mert most a langyos vizet se issza.
2010. jan. 27. 16:57
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van két nagy kutyánk kint, meleg vizet kapnak, nem forrót, de nem is túl langyosat. Így nem fagy meg egyből. De jellemzően csak séta után isznak.


Tudják ők nagyon jól, hogy mi kell nekik.

2010. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
a kamilla azért is rossz ötlet mert hashajó hatású!a tea meg tele van koffeinnel!még a kávénál is többel!szóval azt ne itassátok velük!az enyém is volt hogy belekóstolt egy kis gyümölcslébe,de ez nem azt jelenti h csak azt szereti!szükségük van a vízre!az embernek is arra van szüksége a legjobban ,nem teára meg mindenfélére!a kutya ha szomjas akkor iszik!az én kis yokrim se iszik annyit mint nyáron,de hát nincs is olyan meleg ugye!meg persze nem is mozog annyit hogy a testhőjét kelljen nagyon hűteni kvázi akkor nem is kell éjjel nappal innia! :)megissza majd a vizet ha szomjas!ne hagyd h ö irányítson!
2010. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kóstoltasd meg vele, ha ízlik neki, nyugodtan adhatsz neki azt inni. Nem kap kamilla tea mérgezést, ha csak nem 10 éven keresztül azzal itatod :). Csak semmiképp se rakj bele cukrot.
2010. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én az enyémet kénytelen vagyok azzal itatni,mert nem nagyon iszik vizet,és most féreghajtózva volt,muszáj sok folyadékot innia,az állatorvos mondta!
2010. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!