Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédok nem hagynak élni...

A szomszédok nem hagynak élni a 3 masztiffom miatt. Ha szép szó nem hat, jöhetek bosszúval?

Figyelt kérdés

Vettem egy lakást én a 2/3 emeleten.Nem volt semmi gond,amíg felújítottam aztán odaköltözötek a kutyáim is.

Tibeti - Nápolyi - Angol masztiffok 1-3-2 évesek.

Neveltek,nem ugatósak,nagyon tiszták és iszonyat sportosak.Folyamatosan megyünk kirándulunk csavargunk.Nagyon kis izmosak,de ez a tibetin nem látszik ugye.

A lakók,ahogy meglátták fellázadtak,hogy félnek rettegnek büdösek?! koszosak?! nagyok -.- félelmetesek vérszomjasak neveletlenek és nem házba valók és nekem nem lehet kutyám és balba megmérgezik és nem használhatom a liftet mert jajj kutyatappancsos volt egyszer (nem ám azért fizetek közös költséget,hogy takarítsák IS a házat) na értitek.

Amúgy ha tényleg sárosan jövünk be,soha nem megyünk lifttel és rendszerint felmosom a folyosót utánuk.

Felettünk és alattunk is van kutyás,az nem baj.Pedig a földszinti folyamatosan ugat =/

Sőt mivel nagyjából zártak a folyósok kint vannak a kutyák a fenti a 3.-on a földszinti meg a "kiskertben".

Terrorizálnak a lakók,folyamatosan szidnak,valaki odahugyozott a lakásunk bejárata elé ...


Ti hogy viselkednétek?Engedjem ki a folyósora üldögélni őket én is?Nem fogadnak el senkitől kaját és semmit nem esznek meg soha sehol.


2014. febr. 10. 17:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

akkor meg nem kell aggódni.

Nem vígasztal nyilván, de ennél keményebb lelki terrort sokan átélnek, ennél kényesebb élethelyzetben.

Ezek szerint egy rakás sültbolond él a szomszédodban, ne foglalkozz velük. Felettük állsz minden tekintetben. Vannak emberek, akik kb azon élnek, hogy a másik gyenge pontjait keresik, és azt próbálják kikezdeni. Inkább próbálj meg nevetni rajtuk.


Valahogy így:


[link]

:D

2014. febr. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Gratula a kutyákhoz !! ;)

A szomszédokkal ne foglalkozz,az ilyenek csak piszkálódni tudnak.-.-

2014. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

ömm, lehet, h gyerekes ötletnek tűnik, de azért leírom, hátha pár szomszédot magad mellé tudnál állítani:


én írnék egy levelet, betenném borítékba, és bedobnám a szomszédok postaládájába, amiben leírnám, hogy miért szükségtelen félniük a kutyáimtól, eloszlatnám a tévhiteket és talán még azt is beleírnám, hogy szívesen látok bárkit egy kávéra, ha jobban meg akarja ismerni a kutyákat. Leirnám kb mindazt a kutyáimról, amiket ide leírtál.


Lehet, hogy megalázkodónak tűnik elsőre, de sztem nem az, tök pozitív üzenete van az egésznek. Szeretsz itt lakni, szereted a lakásod, szereted a kutyáid és szeretnéd, ha a szomszédok nem lehetetlenítenék el a helyzetet a hozzáállásukkal.


vagy megadnék a levélben egy időpontot, amikor szeretettel vársz mindenkit a lakásodba egy kis ismerkedésre.

2014. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!