Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyánk és szeretnénk...

Van egy kutyánk és szeretnénk hogy kiskutyái legyenek, kell valamit csinálni mielőtt tüzelni fog és fedeztetjük?

Figyelt kérdés
Yorkshire terrierről lenne szó.
2014. febr. 10. 21:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Csak egyetlen egyszer szeretnénk hogy kiskutyái legyenek , bár látom olyan választ nem tudtok adni ahol nem szólnátok le
2014. febr. 11. 16:41
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hülyeséget akarsz csinálni, azt persze hogy nem fogjuk támogatni. Tele vannak a menhelyek "csak egyszer" meg "csak magunknak" kutyákkal.
2014. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Akiteki ***** válasza:
100%
Aztán azoknak is csak egyszer lesz kiskutyájuk, azoknak a kölykeinek is egyszer lesz. Minden alkalommal 5-6 kölyök hatványozódik. Na ettől vannak tele a menhelyek.
2014. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
A válaszok többsége normális, csak itt senki nem támogatja a szaporítást. Miért kell keverék almot lehozni "Fifikétől", mikor csak a helyi menhelyen legalább 80 fajtatársa sínylődik nap mint nap? Mert nekem azt ne mondd, hogy az akár 6-7 kiskutyából, ti mindegyiket meg fogjátok tartani. Mi lesz a többivel? Víbefojtás? Vagy aprod, jófogás, és társai? Lehoztok egy alomnyi beteges keverék kölyköt, szerinted szerető családhoz fognak kerülni? Elárulom nem, ugyanúgy végzik majd szerencsétlenek, mint az összes többi, rácsok mögött, reménykedve, hogy nem sintérhez kerültek, ahol altatás vár rájuk, hanem menhelyere, ahol életük végéig pár négyzetmteres területen rohangálhatnak körbe-körbe, de legalább élnek. Miért támogatná bárki is ezt? A kutyatartáshoz felelősség jár. És a felelősség kiterjed a még meg nem született kölykeire is. Ami számodra remek kiskutya lesz, az mások száráma csak korcs, senkinek nem fognak kelleni.
2014. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd, hogy akár egyszer is kiskutyái legyenek???
2014. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Amikor én kisebb voltam,mindig azt szerettem volna hogy legyenek kiskutyái a mi kutyánknak.De én kisgyerek létemre csak azt láttam hogy jaj de jót lehet velük játszani meg milyen aranyosak.Ez a jobb oldala.A bal pedig a rengeteg költség,sok idő a tanításra,játékra,sétára,és a szívfájdalom,amikor mindet végignézzük ahogy leéli az életét és aztán elpusztul.(Mivel eladni nem lenne szívünk,így ez lenne.Nem azt mondom hogy ne is legyen állat mert úgy is meghal,de azért...)

Nem tudom hány éves lehetsz,de ha te is belegondolsz ezekbe,lehet nem annyira jó.Most gondold el:

Biztos halt már meg állatod,és milyen rossz elengedni.

Ezt végig akarod nézni 6-8 alkalommal?


(Hangsúlyozom,nem vagyok a TENYÉSZTŐK ellen,de pl én nem hiszem hogy ezeket kibírnám)

2014. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!