Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám csak húst eszik....

A kutyám csak húst eszik. Próbáltam már tésztát, riszt stb. de mindent otthagy. Hogy szoktathatnám rá más fajta kajára is?

Figyelt kérdés
Gyulladt csomók jönnek ki főként a hátsó lábai belső felszínén ami viszket neki. Egy idő után pörkösödnek majd eltűnnek,de ismét előjönnek.Az állatorvos azt mondta,hogy szerinte allergia.De mire?Lehet,hogy a sok hústól van?
2014. febr. 11. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Csirkeallergia lehet. Másfajta húst adj neki.

Alapvetően kicsi az esélye, hogy egy ragadozó állat mindenféle húsra allergiás legyen.

2014. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Még annyi, hogy a hús nélküli tészta, rizs egyébként sem megfelelő táplálék egy kutyának.

De egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Elé teszed a kaját, és ha nem eszi, elveszed. Másnap etetési időben ismét elé teszed, nem eszi, elveszed. Egészen addig, míg meg nem eszi. Természetesen nap közben nem nasiztatjuk.

2014. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Várd meg amíg az otthagyott kaját (pl tésztát) megeszi. Idővel nagyon éhes lesz és meg fogja enni hidd el. Addig ne adj neki mást. Szadizós technika, de működik.
2014. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

A gyulladásról csak állatorvos fog tudni nyilatkozni, én nem. Neki kell kivizsgálnia, hogy mire lehet allergiás. De az, hogy mit eszik csak rajtad múlik. Azt kapja, amit adsz neki és pont. Tésztát ne, mert semmi szüksége nincs rá a kutyának.

Adsz neki tápot vagy barfoztatod, bármit. 10 percre elé teszed. Ha megette megette, ha nem nem, elveszed 10 perc után. Legközelebb holnap ugyanakkor kap kaját, ugyanazt. Megeszi, megeszi, nem nem, de 10 percnél tovább ne hagyd előtte. Nem baj az se, ha nem eszik 3 napig, ne adj neki SEMMI mást, se nasit, se jutifalatot, se semmit. Hidd el, a negyedik nap éhes lesz és megeszi azt, amit elé teszel.

2014. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, ne hagyd neki ott a kaját. Annak max. annyi eredménye lenne, hogy csipeget belőle, és egy adag talán elfogy, de nem egyszerre, hanem napok alatt.
2014. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

HA vegyesbe kap hús mellett tésztát rizst, szerintem az a jó. Nehogymár csak hús. Drága is. Az én macskám, imádja a zsömle belet és a főtt sárgarépát is (hús mellett) :)

Tudóóóóm ez kutya, nyugi annál is működik.

2014. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Megpróbálom.A húst vegyesen kapja, de tényleg csirkét kap nagyobb mennyiségben.A rizst és a tésztát úgy értettem,hogy összekevertem hússal,de kiválogatja. Próbáljam meg táppal összekeverni?Attól nem tudja szétválasztani.Mondjuk tápot még soha nem adtam neki.
2014. febr. 11. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
felesleges táppal is kisérletezni. Válogat a kutyád. Ennek legfőbb oka az lehet, hogy nem igazán éhes.
2014. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a rizst vagy a tésztát főzd együtt a hússal, és a húslével együtt add neki. Úgy még az én kutyám is megeszi, aki szintén kiválogatja a húst.
2014. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!