Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden whippet ilyen?

Minden whippet ilyen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden kutya más és hogy nem lehet annyira általánosítani, de a szomszédunkban van egy whippet és annyira barátságos, kedves, csendes kutya, már a tekintetéből is olyan sok szeretet és szelídség árad, hogy én olyat még nem láttam. Ezért érdekelne, hogy ez a szelíd, kedves, csendes, barátságos magatartás úgy általában is jellemző-e erre a fajtára? Mert ha igen, akkor ha egyszer lesz kutyám én ilyet szeretnék.

2014. febr. 10. 13:33
 1/5 anonim válasza:
100%

Az agarakat általánosságban jellemzi amiket leírtál. Nyilván nem mind ugyanolyan, de higgadt, barátságos természetűek.

A whippetek nekem is bejönnek, nagyon kis kecses jószágok.

2014. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jó! Köszi a gyors választ :)
2014. febr. 10. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az agár két üzemmódban megy csak:

1. marha gyorsan, kilométerre lógó nyelvvel rohan

2. teljesen nyugodt, csendes, mint egy cica.

Hangereje 3 van:

1. csendes, ártatlan bárány

2. ha nem látja az istenét, vagy valamit el akar érni, csipog-nyüszköl folyamatosan

3. játék közben vicces fejhangon ugat.


És igen, mindig úúgy néznek. Lehetetlen összeveszni vele, mert előveszi a nagy bociszemeit és néz,néz. És a legtöbb kutyával ellentétben lehet vele szemezni :) Visszanéz rád, és nem veszi le zavartan rólad a szemét.


És a szőrük, annyira puha, nincs még egy ilyen puha szőr!

2014. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
100%

Mindenkivel barátságosak.

Van egy szukám, aki tömegközlekedésen rendre eljátssza a haldokló kutyát, bámul nagy bociszemekkel, bánatosan, miközben merően néz egy kiszemelt valakire. Ha az illető megsimogatja, akkor egy farkcsóválással megköszöni és megy a következő áldozathoz. :)

2014. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
100%

idáig keresgéltem ezt az oldalt, de végül találtam valakit, aki még emlékezett rá.

[link]

2014. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!