Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehetne felturbózni a...

Mivel lehetne felturbózni a száraz tápot?

Figyelt kérdés

Butcher's szárazat kap,kistestű felnőtt keverék.

Eddig például úgy volt,hogy a szárazból 110g kell,de úgy kapott,hogy 50g táp 6-7 nyers csirkeszív.

Milyen húst tudnék még adni neki? Vagy kapjon rizst például?

köszi a válszokat!



2014. febr. 12. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
adj neki maradékot szerintem.
2014. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is kistestu kutyusom van , mi a szaraz taphoz sult vagy fott husit tettunk, esetleg valami parolt zoldseget ,rizst, pici krumplit, de mar volt olyan is ,hogy az ebedre keszitett levesbol egy kicsit tettem a kutyuseba is, nagyon izlett neki!:))

2014. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én farhát mellé adok szárazat, de nekem nem kistestű kutyám van. Szerintem a csirkeszív tökéletes, rizst a száraz mellé nem adnék pluszban, felesleges szénhidrát.
2014. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi levest is szoktunk mellekeverni.
2014. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
100%

A tápokat nem kell keverni semmivel, mert más az emésztési idejük, egy csomó kaja emésztetlenül fog távozni.

Döntsd el, hogy főzni szeretnél neki vagy tápozol, vagy nyers etetést akarsz.

2014. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy tápot adsz, vagy mást. Turbózni meg felesleges, és nem is célszerű. Megfelelő táppal megkap a kutya mindent, amire szüksége van. Ha úgy érzed, nem , akkor térj át más etetésre.
2014. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sippara ***** válasza:
Akitekinek van igaza, VAGY táp, VAGY főtt, VAGY nyers.
2014. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!