Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Álvemhes a kutyusom. Mik a...

Álvemhes a kutyusom. Mik a tapasztalataitok? Hogy lehetne könnyíteni az állapotán?

Figyelt kérdés
Több mint valószínű, csak ezt az egy álterhességet kell kibírni, mert ivartalanítása áprilisban esedékes, az álvemhesség lecsengése után. (1 éves vizsla keverék, örökbe fogadott) Megcsináltattam volna előbb is, de nemrég került hozzánk, ivartalanítási kötelezettségünk van.

2014. febr. 12. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb folyadék, kevesebb szeretgetés, több mozgatás egy kis ideig. Valamivel lerövidíti az álvemhesség idejét.
2014. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk palotapincsink van igaz,azèrt megirom nekünk hogy volt.

Ilyenkor tudom,hogy nehèz megàllni,de nem igazàn szabad simogatni,mert tovabb eltart nekik.De ha simogatod is,a hasàt semmikèpp nem szabad.

Mi elvittük àllatorvoshoz,kapott szurit hogy ne gyengüljön le az immunredszere,meg kapott egy gyôgyszert,amit pàr napig kellett neki adni,sajnos nem tudom màr mi a neve.Ez helyre àllította a hormonokat,így hamar àtesett rajta.

2014. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
meg kell vonni tőle a babusgatást, el kell venni a játékait, ha gyulladnak a cicik akkor hidegvizes borogatás
2014. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Firestorm ***** válasza:

Hideg vizes vagy ecetes borogatás.

Kevés szeretgetés,játékok elvétele,kevesebb étel,sok mozgás.

2014. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
es kivartalanittatni sem lenne hatrany. megelozod a mehrakot, amiben az ilyen kutyusok sokszor szenvednek es elpusztulnak a kesobbiek folyman, muttesd meg!
2014. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Firestorm ***** válasza:

Kedves utolsó válaszadó!Érdemes lenne elolvasni,hogy mit írt a kérdező.


"Több mint valószínű, csak ezt az egy álterhességet kell kibírni, mert ivartalanítása áprilisban esedékes, az álvemhesség lecsengése után. (1 éves vizsla keverék, örökbe fogadott) Megcsináltattam volna előbb is, de nemrég került hozzánk, ivartalanítási kötelezettségünk van."

2014. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, aki az ivartalanítást javasoltad! Amit írtam, megírtam. Egyébként azért sem lehet kérdés a mielőbbi ivartalanítás, van egy másik kutyánk, aki ivaros kan!!


Köszönöm a válaszokat, dolgozunk rajta, (állatorvos természetesen látta mielőtt írtam volna), adott valami zöld vietnámi balzsam illatú kenőcsöt, amivel naponta 3-szor kell kennem a mellét, hogy be ne gyulladjon. Az ételmegvonás az úgy ahogy működik, de az itallal már nehezebb, mert van egy másik kutyusunk is, akit nem kínoznék ilyenekkel, csak mert a másik álvemhes.


A mozgatás is jól megy, felváltva dobáljuk nekik a labdát a kertben a séta mellett.

2014. febr. 14. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!