Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyógynövényes nyugtató kutyána...

Gyógynövényes nyugtató kutyának, ismer valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Műtét után vagyunk 2 nappal. Iszonyatosan pörög, jó lenne kicsit lecsillapítani. Sajnos a dokit nem tudom elérni csak holnap, mivel tovább képzésen van.
2014. febr. 13. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A fizikai szükségleteit nem csökkenti a nyugtató, pláne nem a gyógynövényes. Szerintem jobban jártok, ha ráerőltetitek a nyugodt viselkedést, pár napig könnyebb úgy kihúzni. Milyen műtétje volt?

De miért pörög ennyire? Kap fájdalomcsillapítót? Mert akkor lehet, hogy azzal kéne leállni, hogy érezze, hogy óvatosnak kéne lennie.

2014. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Be voltak szűkülve az orrjáratai, csúnyán horkolt, nehezen vette a levegőt. Most ezt plasztikázták nálla. A doktornő figyelmeztetett hogy nagyon fölpöröghet ha normális lesz a légzés, rendesen kap oxigént de erre nem számítottam. Nem kap fájdalom csillapItót semmit. Megpróbáljuk máshogy csak kissé nehéz olyan lett mint egy búgócsiga.
2014. febr. 13. 14:20
 3/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy próbálj vele nyugisan foglalkozni....egyszerű séta, esetleg 1-2 egyszerűbb, nem megerőltető trükk. Milyen műtéte volt?
2014. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ettől a műtéttől nem mozoghat? hogyhogy?
2014. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mozogni mozoghat, de nem ugathat, és nem pöröghet túl. Vagyis 2 hétig nincs rohanás, pattogás sem. Kicsit olyan mint egy mandula műtét, a lágy szájpadlás is érintett a dologban. Úgyhogy enni is csak hideg pépes dolgokat kaphat.
2014. febr. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!