Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tart pitbull, stafforahire,...

Ki tart pitbull, stafforahire, bull terriert es hasonlokat? Tapasztalatok? Aki nem tart, az vallalna egy ilyen fajtat?

Figyelt kérdés

Kioktatas koszonom nemkell hogy ezek is artatlannak szulettek es emberi hibabol lesznek rossz kutyak. Evvel tisztaban vagyok es azzal is, hogy aki tart, az vagy viadalra vagy csaladba tartja. Egyszeruen nincs kozeput.. Legfeljebb meg az udvarba kikotott kutyakat szaporitjak de ennyi. Erdekelne jol nevelt kutyak gazdai tapasztalata es hogyan, milyen modszerekkel ertek el, valamint az is erdekelne, hogy akinek van problema az allataval az mi es szerinte miokbol alakult ki?

A valaszokat koszi!



2014. febr. 14. 07:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezt a Viktóriát én nem találom nagy szakembernek.

Nekünk egyébként 2 bullterrierünk van,nincs gond velük.

2014. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen kutyám, csak egy keverék, de imádja a bull típusú kutyákat. Legjobb játszópajtása egy pitbull és két bulterrier és sosincs baj velük. Persze ott a gazdi is normális :)
2014. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!