Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik magyarországi border...

Melyik magyarországi border collie kennelt ajánljátok verseny sportra?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

- Lucky Summer

- Brynspire

- Poseidon

- Blessed Borders - itt most van is egy jó kis alom

- Perfect Sense


De versenyeztél már egyáltalán valamilyen sportban, tehát van tapasztalatod vagy "friss jogsival egyből ferrariba akarsz ülni?"

2014. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ki volt az az okostojás aki lepontozott és vajon miért??
2014. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy benne a sportéletben annyira, hogy ezt magadtól is tudd, addig kezdd inkább egy mentett, vagy egy show borderrel, hidd el, azzal is elég nehéz lesz lépést tartani. Rám pár éve elég mély benyomást tett egy szaporítós border, el nem tudom képzelni, hogy van élő ember, aki fel tudja venni a tempóját, a munkavonalú bordereket meg ezek után nem is akarom látni, mert agyvérzést kapnék csak attól, hogy nézem. Nézz meg egyet-kettő agility edzésen, aztán döntsd el, hogy biztos ezt akarod-e.
2014. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló: Pont azért szeretnék munka bordert, mert edzéseken, versenyeken teljesen beleszerettem a sebességükbe,tenni akarásukba az egész fáradhatatlan jellemükbe. :)

Sajnos verseny és edző társaim is eléggé vegyes véleménnyel vannak a kenelekkel kapcsolatban, ezért tettem fel itt is a kérdésemet.

2014. febr. 15. 18:49
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es/2-es válaszoló!

Gondolom mindkettő te vagy. Nem én pontoztalak le. ;)

Természetesen nem első sport,verseny kutyám lenne.

2014. febr. 15. 18:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Várom további segítő válaszaitokat! :)
2014. febr. 15. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül sehonnan nem vennék, max külföldről.
2014. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit mondanak a csapattársak, és az edződ??
2014. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az edzőid így értenek a borderekhez, vagy csak úgy mondják?

nézz utána a kenneleknek, a kutyáiknak stb., kérdezz tőlük, látogasd meg őket! te fogod tudni, hogy mi kell neked... az első választ pedig fontold meg, mindenben igaza volt (kennelek is.

én a második borderemet (az első show) sportosabbanak tervezem, speciel nem full munkavonal, mert nekem az egy kicsit sok, sportosabb, kevert vonalat kerestem, viszont nem itthonról, több okból is.

2014. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!