Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni ha sebes a...

Mit lehet tenni ha sebes a kutyám?

Figyelt kérdés

4 hónapos kutyusunk hasán foltok jelentek meg. Valamint a lábai is sebes: [link]

Kenegetjük neki, szépen gyógyul is, de iszonyat szaga van. Főleg, hogy potyognak a tejfogai is, így azzal együtt még kellemetlenebb. Vinni akarjuk állatorvoshoz, a kérdésem ebben az esetben, hogy ilyenkor szabad fürdetni egy kutyust?!

Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tehetünk érte?



2014. febr. 14. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ameddig nem jutsz el az állatorvoshoz vele NE fürdesd semmiképp. Maga a seb büdös? Bírd ki, ma este ne fektesd magad mellé vagy ilyesmi. Holnap vidd el orvoshoz, szombaton is van, ahol rendelnek, keresd fel a hozzád legközelebbit. Ha a seb büdös akkor semmire sem mész azzal, hogy megfürdeted.
2014. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rohad a kutya erre ti kenegetitek valamivel?? Mégis mivel? Ha a kutya nem is izgat, már csak azért is vidd el, mert érintkezel vele. Biztos ne fürdesd meg, csak szétkened ami okozza ezt, bár ki tudja mi az egy elmosódott kép alapján.
2014. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rohad a kutya erre ti kenegetitek valamivel?? Mégis mivel? Ha a kutya nem is izgat, már csak azért is vidd el, mert érintkezel vele. Biztos ne fürdesd meg, csak szétkened ami okozza ezt, bár ki tudja mi az egy elmosódott kép alapján.


Nem rohad.. Nem maga a seb a büdös, hanem a kutyus, mivel megázott, majd a seb gennyezett, stb.. Így kellemetlen szaga van. Nem úgy kell elképzelni,h kibírhatatlan...

És az ész osztás helyett, ha elolvastad volna rendesen, írtam is,h visszük állatorvoshoz... Pontosan ezért szerettem volna megfürdetni.. ÉS NEM MAGAM MIATT VISZEM EL.. ekkora hülyeséget :D Hanem a kutyám érdekében! Talán nem hülyének kellene nézni minden embert, aki feltesz egy kérdést, hanem segíteni, aki volt olyan helyzetben, illetve ha tud, ÉRTELMES tanácsot adni..

2014. febr. 14. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs de ezek a sebek nem két napja keletkeztek hanem régebben. Ha meg gennyes az régen rossz. Mivel kened? Igy ránézésre két dolog jut eszembe nagyon eldurvult, időben nem kezelt allergia, vagy gombás fertőzés. Egyik se túl biztató.
2014. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Márpedig ez a seb 3 napos!!!! Tegnapelőtti kép, azóta már varratos. körömvirág forrázatot csináltam neki, azzal kenegettem be neki. Nem terjed neki, nem nagyobbodik, semmi ilyesmi.
2014. febr. 14. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem jobban lesz!Majd írd meg hogy mi baja van a kutyának..
2014. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baja,hála az égnek! :) A takaró,amit vettünk,amiatt vakarozott :( Úgyhogy azt kidobtam és mára már a sebei is eltűntek! :) Nagyon pici hegek vannak már csak neki. Ùgyhogy boldogság! :)
2014. febr. 16. 08:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj de örülök neki!!!!
2014. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!