Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két palota pincsi egy helyen?

Két palota pincsi egy helyen?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos lány palota pincsink, és hoztunk mellé egy 8 hetes kisfiút. El voltak tegnap egész nap, de este megkapta a kicsit a lány (szerintem kaja miatt). Ma reggel elvittem a szüleimhez a kisfiút, a lány meg kereste, és szomorú volt, hogy nem találta (élettársam mondta). Délután visszahoztam, az udvarom találkoztak most, és játszottak, semmi gond nem volt velük.a hugom hazavitte, de szeretném hétfőn visszahozni a kicsit. mit csináljak, hogy összeszokjanak?
2014. febr. 15. 14:31
 1/2 sippara ***** válasza:
84%
Hát mondjuk ne rángasd ide-oda szerencsétlen kölyköt. Együtt elmentek egy közös sétára, onnan hazamentek, és kész. A kajánál pedig neked kéne ügyelned rá, hogy ne történjen ilyen. Biztos kellett a második kutya? Meg komolyan az országban élő EGYETLEN tenyésztő ilyen szinten nulla hozzáértéssel, mindenféle jótanács nélkül eladta nektek a kölyköt?
2014. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy nem kell ennyire túllihegni a dolgot, csak kezelni a helyzetet. Az hogy megkapta még semmi komoly, a gazda odaszól (ugyanis ilyen kicsi kutyáknál nem annyira van jelen a falkavezérség) és kész. Én sem értem mi a töknek kellett két kutya ha az alapokat sem tudod elrendezni, csak szegény kölyköt sajnálom aki össze-vissza van cibálva...
2014. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!