Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két felnőtt basset houndom...

Két felnőtt basset houndom van. Tegnap óta többször is a teraszra, küszöbre, lábtörlőre ürítettek. Erre korábban nem volt példa. Sajnos arra még nem sikerült rájönnöm, melyik kutya műve. Mi lehet a baj? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ürítés alatt kakit értesz? Ha az egyik (vagy mind a kettő) felfázott, akkor bepisilhetnek, azt tudom.

Ha kaki a gond, akkor lehet elcsapta valamelyik a hasát. Nem váltottatok tápot? Kaptak valami mást is enni vagy ilyesmi?

2014. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a kutyák? Mennyi vizet isznak egy nap? Ezt próbáld kideríteni, de én a helyedben az állatorvossal megnézetném, nem-e cukorbetegek. Nálunk is állandó vízivással és bepisiléssel kezdődött a baj.
2014. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kaki. :-( A minősége nem jelez bajt.Tápot nem váltottunk.

Az egyik idős nőstény - kilenc-tíz éves, a másik másfél éves kan. A nőstény egy éve, a kan pedig koraősszel került hozzánk. Én attól tartottam, hogy talán a figyelmet próbálják felhívni magukra. Ilyesmi lehetséges? Nem igazán értem, mert semmin nem változtattunk.

2014. febr. 16. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!