Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes látogatóként, unaloműz...

Érdemes látogatóként, unaloműzésként kimenni a vasárnapi Fehovára?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Naná, kutyával is :) Legalábbis amikor mi voltunk, jól elszórakoztunk, voltak programok, mindenféle boltok, beszélgettünk tenyésztőkkel, gazdákkal, csorgattuk a nyálunkat a kutyákra... Ennél jobb unaloműzést nehéz találni, ha az ember kutyás :)
2014. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos kutyám nincs, mivel 13 vagyok... :)

De imádom őket, ez lesz a 3., amire ki tudok menni. Egy éve vártam rá.


Köszönöm!

2014. febr. 15. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Épp most értünk haza a mai Fehováról a barátommal. Igazán szép és sokféle kutyát láttunk (és szagoltunk :) ). Több tenyésztővel/gazdival is sikerült beszélgetnünk (egyikkel fél-háromnegyed órát is). Nekünk ezért megérte. Tény, hogy elég szakmai a dolog, nem kommentelik hangosan a ringen lévő kutyákat, így egy "csak" nézelődő számára nem biztos, hogy hosszútávú szórakozást nyújt. Én most voltam először és meglepett, hogy az összes ringben egyszerre bírálnak, így hiába írtam fel több ringből is kutyákat választanom kellett. :( Érdemes elfoglaltságot keresni, beszélgetni például, mert a műsorok nem gondoskodnak igazi kikapcsolódásról. A B pavilonban rengeteg ember volt, a D-ben már szellősebb volt a dolog. Aki kutya vásárlás előtt áll vagy gondolkodik rajta megéri kimenni. A vadász, halász kiállítás (számunkra) 10 perc volt, de ha valaki szereti a késeket, kitömött állatokat, fegyvereket és pecafelszerelést ott is el lehet szúrni egy napot.
2014. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt Komáromban megtapasztaltam... akihez szóltunk, 10ből 9 ember külföldi volt, a ringeknél pedig sikerült kivitelezni mindent. :)
2014. febr. 15. 23:06
 5/6 A kérdező kommentje:
És valaki meg tudná mondani, hogy a skótjucik bírálata mikor lesz? Elsősorban ők érdekelnek.
2014. febr. 15. 23:11
 6/6 A kérdező kommentje:

Kimentem, hatalmas élmény volt.

Köszi. :)

2014. febr. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!