Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem egy kennel oldalán látom,...

Nem egy kennel oldalán látom, hogy a kölyköket pl Amerikába viszik. Ilyenkor repülővel jönnek le? Vagy hogyan oldódik meg a kutya szállítása messzere?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, hogy a gazda eljön érte, van, hogy ilyen futárszolgálatra bízzák a kicsit.
2014. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem kis összeg lehet :O. El is ér a célhoz?
2014. febr. 16. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
akik komolyan kutyaszállitással foglalkoznak, azok nagyon lelkiismeretesen csinálják. általában Frankfurtból inditják, ott vannak külön fűtött kennelek is, ha várni kell, és sétálnak, esznek is a kiskutyák. és igen, elérnek a célig:)))
2014. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen elérnek a célig. Az én kutyám egyik kölyke is az USA-ban él. Nem tudok pontos árakat, mert a tenyésztője intézte a szállítást, de ha jól emlékszem drágább volt, mint a kutya vételára. Valami 1500 dollár körüli összegre emlékszem, bár gondolom a súly se lényegtelen szempont.
2014. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Eljut a célba.

Mondjuk legutóbb, amikor ismerősöm ilyet intézett, a kiskutyával történt valami a szállítás során, mert napokig nem tudott lábra állni, már fontolgatták ott a gazdái az altatást, mikor elkezdett kúszni, aztán helyrejött teljesen, mindenféle beavatkozás nélkül.

2014. febr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Mehet valakivel poggyászként, és mehet cargoként. Van cég, aki nagyon rutinos ilyenben. Az én kiskutyámat végig nyomon tudtam követni, mikor hol jár, mikor kap enni, mikor sétáltatják meg. 26 óra utazás után kivették a boxból, teljesen tisztán, beugrott a gazdi nyakába és képennyalta. :)
2014. febr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kutyusom is ilyen kennelből van :) Csak ők Németországba adják el őket, szimplán eljön érte a gazdi :)
2014. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!