Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar kutyafajták jellemzői?...

Magyar kutyafajták jellemzői? Tapasztalatok!

Figyelt kérdés
Magyar kutyafajta tulajdonosok tapasztalatát várom! Mindent, amit letudtok írni róluk pl. mozgásigény, jellem, tartás, más állatokkal való kapcsolat (másik kutya, macska, baromfi, haszonállat stb.), szőr ápolás, nevelés, házőrzés, ugatósság stb. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. febr. 19. 20:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat! Utolsó Te is sokat segítettél, köszönöm!
2014. júl. 20. 19:21
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem 4 hónapos magyar vizslám van, szuka. Már most nagyon rossz, nagy a mozgás igénye, imádja a vizet, fejlődésben még nagyon sokat tud enni. Sokat játszik, nem hagyja békén a másik kutyánkat se, de nagyon barátságos vele. Gyerekeket imádja, nem agresszív vendégek jöttét is csak ugatással jelzi. Tartás akár egy őzikéé, most olyan 10-11 kg nyom, de ő nagy lányka lesz genetikából, általában 6-8 kölyök születik. Sokat kell velük sétálni,futni. Mint mondtam más kutyákkal jól kijön. Kicsit ugrabugrálós hiperaktív. Én imádom az enyémet.

Régebben volt pulink is, azt is szerettem de róla nem sok emlékem van csak hogy olyan volt mint a felmosós xd

2014. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!