Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a rottweileremnek?

Mi baja lehet a rottweileremnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elore is bocsi az ekezetekert de telorol irok.

Van egy 9eves rottweiler szuka kutyam akinek soha semmifele betegsege nem volt.

Tudni kell meg rola azt is hogy soha nem volt befedeztetve de az allatorvosok azt mondjak hogy ez nem befolyasolja a betegseget ami most jelentkezett rajta 2 honapja.

Egyik naprol a masikra levert lett alig mozgott es enni sem evett elvittuk allatorvoshoz kalott 2 steroidot meg gyogyszereket attol masnapra semmi baja nem volt.

Ra 2 napra alul a nyakaba 2 nagy csomo illetve elso labainal az izmok szemmel lathatoan feldagadtak es kokemenyek voltak es a ket hatso melle is kemeny duzzadt csomova alakult.

Ujra elvittuk allatorvoshoz aki azt mondta valamifele gyulladassal allunk szembe.Kapott gyulladascsokkentot es gyogyszereket amiktol a labanal lement a kemenyseg viszont vannak napok amikor nem akar enni de amugy jo az etvagya.

Azt vettem meg eszre hogy ha jo ido van a nyakanal es a mellenel is kissebbek a csomok viszont ha huvos akkor oriasira duzzadnak.

A labanal mar elmult teljesen,de 4 orvos nem tudja mitol lehet ez.Valaki valami otlet?:(

Elore is koszonom a valaszokat!



2014. febr. 22. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, de én a helyedben azért megnézetném egy másik dokival is hogy vajon ő is azt diagnosztizálja-e mint a mostani.
2014. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sippara ***** válasza:
Vérvétel, UH, CT, akármilyen vizsgálat a "ránézek, megnyomkodom oszt' tippelek valamit" címűn kívül történt?
2014. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy ilyenkor egy jól felszerelt klinikára kell vinni. Ha itt jóval többet is kell fizetned, hosszú távon ez lesz az olcsóbb, mert nagyobb valószínűséggel ki tudják deríteni, hogy mi a baja. Akkor érdemes elvinni, amikor a tünetek felerősödnek mert akkor azonnal látják is, hogy mi van a kutyával.
2014. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért egy ilyen esetnél a minimum lett volna egy vérvétel, főleg egy ilyen idős kutyánál.

Ha van lehetőséged, tényleg keress fel egy normális állatkórházat, ahol van lehetőség a kivizsgálásra.

Képet esetleg nem készítettél a kutya lábairól, hogy milyen fokú ez a duzzanat?

2014. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vizsgálatok kellenek. Pl a csomóból minta, vérvétel. Ez ki mutat sok mindent.
2014. febr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!