Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ember, akit konkrétan NEM...

Van ember, akit konkrétan NEM ÉRDEKEL hogy ugat a kutyája órákon át? Szóljak a szomszédnak, vagy Ő se tud mit kezdeni a helyzettel?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy van olyan, hogy "sz**ok rá, hogy ugat!"?

Órákig szokott ugatni a kutyája, úgy, hogy itthon van, nyitva az ablak, és semmi! Én nehezen tudok tanulni folyamatos kutya ugatásban!


Szóljak neki, hogy csináljon valamit, mert zavar, vagy felesleges, mert azért nem tesz semmit, mert Ő se tud mit csinálni?


Szóval tudja, hogy ugat a kutyája, csak sz**ik bele, vagy nem tudja elhallgattatni?



2014. febr. 23. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj neki! Ne legyél goromba, de azért mondd meg hogy zavar, hátha tud valamit csinálni.
2014. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy inkább az ugatás okát kellene megszüntetni...

Nálunk dettó ez volt a szitu (csak fordított helyzetben).

A szomszéd jelezte, hogy ugat a kutya és ha így folytatódik fel fog jelenteni.

Hát igen, azt elfelejtette hozzátenni, hogy a macskája ott mászkál egész éjjel a kerítésnél, és a kutya "csak" erre reagál...


Persze lehet mondani, hogy ha jól van nevelve, meg ha bent tartjuk a lakásban, stb... de az a kutya valamiért ugat. Lehet hogy éppen feltörik az autótokat és azt jelzi.

2014. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom az,hogy felesleges.Még a normális,tehát nem rôgtön az anyámba elküldő szomszédokkal sem lehet dűlőre jutni.Leszarják.Mondjuk a saját kutyám ugatása nem zavar,gondolom így van ezzel mindenki,más kérdés,hogy én nem hagyom.Ahhoz,hogy feleslegesen ne ugasson,a tulajnak kellene sokat foglalkoznia a kutyával,amit eddig nem tett meg és nem is fog.Ezért reménytelen az ügy.Aztán ha mégis szólsz és a kutya elpusztul,rögtön te leszel a hibás.Akkor is,ha mondjuk parvós lesz,vagy bélcsavarodásban kimúlik.
2014. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A monoton ugatásért,ami órákat tart,nem a macska,meg egyebek a felelősek.Nálunk minden hosszan ugató kutyãnak fix menetrendje van.És egészen más a hangjuk,ha macskát,idegent ugatnak,mint amikor unalmukban dalolnak.A monoton kutyaugatás egyszerűen idegesítő.
2014. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van a 9 szomszédom közül több akinél ugat a kutya. Velem szembe egykor nagy szaporító telep volt, többszöri feljelentés hatására megszüntette. Ott most egy nagy kuvasz van, na hát annak elég ha megrezdül valami sokáig ugat. A hátsó szomszédomnak egy szerencsétlen pulija van, ott most meghalt a gazda a gyerekek nem különösebben foglalkoznak vele, szegény kutya csahol keservesen egész nap. RÉgen is ilyen volt mondjuk, szóltam én már de nem volt hatása. Szerencse hogy engem nem zavar az ugatás.
2014. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először beszélj a szomszéddal, ha valóban folyamatos ugatás van.

Utána, ha nem juttok dűlőre, birtokháborításért feljelentheted. Az önkoritól függ, hogy lépnek valamit, vagy nem.

2014. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem szólnék! Nincs rosszabb mint egy rossz szomszéd! Jobban megkeserítheti ő az életed mint a kutyaugatás!
2014. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!