Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám 8 éves lesz és szeretné...

Ppetra99 kérdése:

Kutyám 8 éves lesz és szeretném őt valami kis édességgel meglepni, de olyannal amit én csinálok. Egy kis süteményre gondoltam, de nem tudom, hogy milyet készítsek. Mudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egyébként yorkshire terrierről van szó. :)
2014. febr. 23. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ekkora marhaságot...Simogasd aznap többet és kész. Ha meg a gyomrát is kényeztetni akarod vegyél neki egy cubákot és kösd át masnival.
2014. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne adj a kutyusnak édességet, nem tesz jót neki. Ha már szülinap, akkor próbálj a kedvenc kajájából valami torta szerűt felépiteni, és arra tegyél gyertyát. Elfújni nem fogja :)
2014. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az állatfelszerelésboltok szoktak árulni szülinapi tortát kutyák részére, vegyél neki egyet. Ha nem találsz akkor pedig kutyakajából készíts neki valamit.
2014. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is yorkshire terrierem van!én a szülinapjára pár darab kekszet szoktam neki adni.....imádja :)
2014. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki csirke szívet, nyakat, lábat, annak tuti hogy nagyon fog örülni, ráadásul nem csak finom neki de a fogainak és a rágóizmainak is jót tesz :)
2014. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sippara ***** válasza:
100%
Csirkenyakból, -szívből, májkrémből tök jó tortát lehet rittyenteni, reszelt sajttal/zöldséggel, virsli karikákkal lehet díszíteni :) Az enyémek valami ilyesmit szoktak kapni a szülinapjukra :)
2014. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia!Nekem is van egy 8hónapos yorkshire terrierem.A legfontosabb ne adj neki CSOKOLÁDÈT mert az a kutyák számára MÈRGEZŐ!!!A kisállat boltokba lehet kapni kutyáknak való kekszeket szerintem annak nagyon fog örűlni a kutyusod!!:)
2014. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Firestorm ***** válasza:

Én is szoktam a kutyámnak házi kutyasütit sütni:


[link]


Te is kitalálhatsz neki.Én pl ilyet szoktam:


Teljes kiőrlésű liszt,kukorica pehely,méz,alma reszelék és répa reszelék illetve víz.

Arányokat nem tudok mondani,mert szemre csinálom neki és él hal érte :)

2014. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a kongjába darált sótlan, pörköletlen mogyoróból készült mogyoróvajat teszek, imádja:) (Ehetik is)

Ha tudsz, akkor házilag a tápjából csinálhatsz tortalapot, és a mogyoróvaj lehet a töltelék:)

2014. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én kutyaszalámiból csináltam tortát a kutyusnak Roti szülinapra. felszeleteltem a szalámit, piramis formában felraktam kerek tálcán. tetejét tejszínhab csúcsokkal díszítettem. felült a székre a kutyus és az asztalról a tálcáról megette mindet. még fotók is vannak róla.
2014. febr. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!