Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Édességgel el lehet rontani a...

Édességgel el lehet rontani a gyomrot?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyomorfüggő.
2014. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit nem bírsz megenni, mert ahhoz, hogy rosszul legyél tőle, nagyon sokat kell enned, ami már nem esik jól. De ha te úgy zabáltál még, hogy már nem esett jól, akkor nagy csömöröd lehet, de ez nem egy tipikus gyomorrontás....
2014. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyik nap szinte egész nap édes dolgokat ettem,reggel müzli,ebédre fánk volt,(gulyás leves),délután két süti a cukrászdában a lányokkal,este madártej itthon,vacsi után..másnap meg ettem csokit még..azóta eléggé rosszul érzem magam,nem bírok ránézni a csokira,vagy ha csak rá gondolok hányingerem támad,érzem hogy kímélnem kell a gyomrom,sima kiflit ettem az jól esett..egy darabig...
2014. febr. 17. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Undor normális. Bajod nem lesz tőle. Amúgy nem wz edestol lehet baja a gyomrodnak hanem a sok csokitol.
2014. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!