Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes 1 napra magunkkal...

Érdemes 1 napra magunkkal vinni a kutyánkat Bécsbe?

Figyelt kérdés

Elsősorban vásárlás céljából mennénk és a Schönbrunni kastélyt szeretnénk megnézni.

Azért szeretném magunkkal vinni mert itt Mo.-n sehova se vihetem magammal,és szivesen kipróbálnám,hogy mégis,hogy bírja.Továbbá,az se lenne baj,hogy ha szokná az autós utazást és alapból egy jó időtöltésnek tűnik.Viszont félek,hogy nem élvezné és vásárlás közben is csak útban lenne.Ti mit tennétek?


2014. febr. 23. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nagyon szeretek a kutyámmal együtt utazni,és csak ajánlani tudom,a bécsi utazás pedig nagyobb élményt nyújtana a kedves gazdinak,és a kutyusnak is.
2014. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól nevelt kutya, én elvinném. Bécsben mindenhova beengedik a kutyákat, persze viselkednek is, én mindig irigykedve nézem hogy milyen jó dolguk van ott a kutyáknak. :)
2014. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maxitabi ***** válasza:

Bécsben egy helyre nem vihető be kutya és az a schönbrunni kastély... már a parkba sem lehet bemenni velük..

Amúgy boltokba(nem élelmiszerbe)és kajáldákba igen!

2014. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy tényleg útban lenne, ettől függetlenül én vinném. :) Kiskorától fogva hordjuk mindenhova, nagyon szeret kocsiban utazni (hál a jó égnek).
2014. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!