Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panel kutyások! Titeket...

Panel kutyások! Titeket milyen módszerrel próbáltak már meg zaklatni az unatkozó nyugdíjas szomszédnénik?

Figyelt kérdés

Tudjátok, azok a tipikus gonosz Magdi anyus verziósok. A kutyámmal semmi baj nincs, nem ugat mikor nem vagyok itthon stb stb A többi szomszéd azt mondja észre se lehet venni hogy van.. Ez az öregasszony mindenbe beleköt..

Utoljára az volt a baja hogy a kutya átsétál a lábtörlője felett (rosszabik esetben két lába még érinti is) Most utoljára meg kivallatot hogy be van e oltva meg chipelve a kutya és szeretné látni a könyvét..


Nálatok milyen h.lyeségeket találnak ki unalomból? :D


2014. febr. 24. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Felhívta a közös képviselőt, és hazugságokat állított rólam.:D Meg plusz takarításra akart fogni a lépcsőházban a kutya miatt, pedig kézben viszem, mert nem lépcsőzhet.
2014. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére semmit, mert nagy, kocka feje van, és félnek tőle. Amelyik öreg nem fél, az meg állandóan simogatja. Egyébként a ház előtti zöld placcra szoktunk eügyire járni, mindig felszedem, de volt, hogy már messziről ordított az öreglány, hogy most azonnal szedjem fel... Amúgy csak pisilt, de mindegy...


De a mellettem lakó vénf**sz mindent kitalál. Velem még régen összeveszett, nem a kutya miatt, hanem, hogy este 9kor dobom le a szemetet. Akkor kiosztottam, azóta kussol, nem is köszön. De van még két nagyobb kutya a házban, őket piszkálja. Hogy ő rendőrt hív, hogy nézze meg, hány négyzetméteren lehet ekkora kutyát tartani, meg feljelentette az egyiket, hogy a környéken randalíroznak. De a közös képviselő cukimukibichonminyon kutyáját imádja...

2014. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyik ismerösöm sztorija eddig a kedvencem, hogy a fölöttük lakó szomszéd kiakadt, és elkezdte fenyegetni őket, meg beköpte a képviselőnél hogy a kutya lepisilte az erkélyt meg a virágokat. (ismétlem fölső szomszédról van szó)
2014. febr. 24. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Lakik a földszinten egy nő, aki sánta és ez miatt csak ilyen háromágú bottal tud közlekedni. Voltak korábban rossz élményei más kutyákkal,állítólag a botját már rángatták meg idegen kutyák, ezért az enyémtől is retteg, hiába hogy az enyém nem megy oda hozzá, meg semmilyen agresszív megnyilvánulása nem volt még soha senki felé. Én tiszteletben tartom, hogy fél a kutyáktól, épp ezért ha meglátom, hogy jön, azonnal megkötöm a kutyát.(Nem mintha a kutya engedély nélkül odamenne bárkihez is, de mindegy, inkább legyen meg a biztonságérzete.) Ezzel így nem is lenne semmi gond, de ahogy meglát, elkezd hangosan beszólogatni, hogy "Viszed a fenevadat sétálni?" meg "Helyes, kösd is meg ezt a vadállatot, nehogy a közelembe jöjjön.". Folyton sipákol, hogy milyen félelmetes kutya, meg hogy ő mennyire fél a kutyáktól, és az én kutyám is bármikor rátámadna, ha én nem kötném meg. Az bosszant qrvára, hogy hiába mondtam el neki már vagy 10 000-szer, hogy az én kutyám nem fenevad, nem vadállat, hanem jól nevelt, engedelmes kutya, aki nem agresszív - ő csak szajkózza a butaságát. Valahonnan kitalálta, hogy az én kutyám pitbull (pedig, francia bulldog :D)és most azzal van elfoglalva, hogy én "harci kutyát" tartok és ezt bőszen mondja a szomszédoknak is. Szerencsére, ők tájékozottabbak és nem piszkálnak folyton.
2014. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sippara ***** válasza:
83%

Hálát adok az égnek, hogy házon belül mindenki normális a kutyáimmal, csak a "jaj, de aranyosak, már ketten vannak?" megy rendszeresen, meg hogy a rotit meg lehet-e simogatni :) pedig a huskym egy bunkó, ha valaki hirtelen fordul ki lakásból/sarokról simán megugatja (kötekedők kedvéért: egy vakkantásról van szó, tiltásra, de legtöbbször tiltás nélkül is leáll).

Bezzeg házon kívül... az egy dolog, hogy rendszeresen megpróbálják elmagyarázni, hogy melyik kutyám milyen fajta, de kellett már leállnom vitázni a szomszéd házban lakó pasassal, hogy a szuka kutyám márpedig ebben a pózban pisil, nem szarik, de ha szarna, felszedném - a vitának az vetett véget, hogy a másik tojt, és miközben vettem elő egy zacskót, másik harminc kiesett a zsebemből... megkérdeztem, hogy szerinte ha nem szedem fel a szart, milyen perverzió visz rá, hogy ennyi zacskót hordjak magamnál - erre már nem tudott mit reagálni :D

2014. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont ma reggel suli előtt levittem a kutyát a dolgait intézni mikor odajött a szomszéd vénasszony, hogy odaszart a kutya az "ő kertjébe". Pedig csak leguggolt a kutya nem jött ki neki semmi. Máshol végezte a dolgát. 10 percig nézte a füvet, hogy talál-e valamit. Miatta el is késtem. De ennél voltak rosszabb esetek is. Amikor a kutya egyet kettőt ugat már jönnek át és reklamálni. Egyszer az egyik csendháborítás oka miatt kihívta a rendőröket :S
2014. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Bő fél évig voltam panelban kis-közepes testű kutyával, semmi probléma nem volt. Ahogy a kutya odakerült, a folyosót is elkezdtem felsöprögetni a kis szőrtől...ellenben a hátsó szomszéd bozontos, beteg, büdös kutyájának szőrével tele volt a folyosó :P Mikor eljöttünk onnan, még sokáig jártunk vissza...Argival is jártunk fel időnként a lakásba, amíg el nem adtuk.

Ha mostanság arra sétálunk és talizunk régi ismerősökkel, mindenki megszeretgeti :)


Van egy elég iszákos idősebb nőci egy talán közép uszkárral. Jóban voltunk, simán köszöntünk...aztán ahogy Dasty odaköltözött, volt több incidens, hogy a liftből kiszállva a kutyája flexin v. fix pórázon, teljesen mindegy , szóval a kutyája a nőci előtt vágódott ki a liftből és ugrott volna a kutyámnak, akit nem győztem már hátra húzni és lábbal eltakarni. 2-3 ilyen sztori után beszóltam, hogy legyen szíves már szét nézni, mielőtt kiszáll a liftből...onnantól én voltam a legutolsó ribi :D

Aztán elköltöztünk, de ugye jártunk fel...még élt Dasty , mikor a nőci bekattant és elkezdett aranyos "kislányozni" meg ilyenek...azóta is tündibündi ha talizunk :D

2014. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!