Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » J ó lenne kennelnek ha átalakí...

J ó lenne kennelnek ha átalakítanánk?

Figyelt kérdés
Igazából ez a régi garázsunk lenne. Méretileg megfelel megvan simán 20 négyzetméter.Két részre van osztva 1 "épület" amiben kutyaház stb meg a polcok ahol a cuccát tartanánk,gondolom fontos hogy beton az alja tennék rá egy szőnyeget akkor puhább ,a másik rész pedig egy kifutó az is beton Oda esetleg valami kell? Ja és szerintem fontos szempont hogy Rotweilernek lenne..Szóval alkalmas lenne?
2014. febr. 25. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Alkalmasnak alkalmas, csak az a bökkenő, hogy a Rotti nem arra való, hogy kitedd egy kennelbe ugatós dísznek.
2014. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt a részt kihagytam ,hogy hatalmas kertünk van,sokszor vinném sétálni.Csak akkor lenne bent amikor senki nincs itthon.
2014. febr. 25. 13:59
 3/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Gondolom éjjel és munkaidőben lenne bent? Az nekem túl sok idő...inkább kerítsétek el az utca fronttól, ha féltitek :)

Egyébként kennelnek jó. Teljesen zárt az egész? Egy ablakot kéne legalább rá tenni, hogy ne legyen full sötét

2014. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nyitott lesz, megfelel, de azt ne felejtsd el, hogy állandó jelleggel nem lehet kennelben tartani a kutyát. Nem csak, hogy nem elég neki, de a viselkedésében is okozhat problémákat. Csak annyit legyen ott, amennyit nagyon muszáj.
2014. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljesen zárt van rajta 2 ablak és ha a két nagy ajtó nyitva van hatalmas fény van bent
2014. febr. 27. 13:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!