Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire rossz egy fiú yorki?

Mennyire rossz egy fiú yorki?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm mondta, hogy a fiú yorki rosszabb mint a lány ha meg is neveled. Ez igaz lenne?
2014. febr. 26. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont annyira rossz bármelyik kutya, amennyire megneveled. A rosszaság azt jelenti, hogy valamiben hiányt szenved a kutya, pl mozgás, határozott vezető stb. Ha a fajnak megfelelően tartod, nem lesz rossz.
2014. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én yorkimnak nagy a szája. Nem tudok vele mit kezdeni, szerintem kisebbségi komplexusa van.

Egyébként nem rosszalkodik, csak szeret ugatni. :)

2014. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szukák általában simulékonyabbak, de jó neveléssel ugyanolyan tökéletesek a kan kutyák is.
2014. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban van igaza, hogy a hímek általában dominánsabbak. De ez kutyánként változik. Az idegrendszerétől, és a nevelésétől is függ. (Fajtától függetlenül)
2014. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Firestorm ***** válasza:
Kan yorkim volt.Semmivel sem volt rosszabb,mint bármelyik másik.Könnyen nevelhető,tanítható,aktív kutya.Szobatisztaság is simán ment illetve olyan 4 hónapos korára teljesen leszokott a rágásról.Nem támadt se kutyának,sem embernek neki.
2014. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyám borogass...már megint egy elmés kérdés.


Nekem kan kutyám van - nem fiú, kan, mert kutyáról beszélünk.


A kutya annyira rossz amennyire a gazdája megendedi, ha rosszalkodik akkor valszeg' minden rá van hagyva, és édi-bédi izékének van nevelve.


Üdv.

egy szerintem igen jól nevelet kan yorki gazdája

2014. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem fiu yorkim van, 5 honapos. Egyaltalan nem rossz,olyan lesz,amilyenre neveled;) Ugatni is csak akkor szokott, ha teregetek,mert fel szegenyke a ruhaktol:D meg ha idegenek jonnek be.. Kis edes, szobatiszta is szerencsere,enni is sok mindent megeszik,habar kicsit finnyas:))) Meg amikor hazamegyek,az az orom amivel fogad.. Elmondhatatlan,nagyon imadom,es csak ajanlani tudom a fiu yorkikat!
2014. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!