Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máltai selyemkutya kennelek?

Máltai selyemkutya kennelek?

Figyelt kérdés

Ti melyiket ajánlanátok ezen kívül? Csak ezt találtam, ami még frissülnek is.Ez mennyire jó kennel? Mást tudnátok ajánlani?


[link]


2014. febr. 27. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
2 máltais ismerősöm van, az egyik a Lovely-Look a másik az linkelt kennelből. Mindkettőt nagyon ajánlom, szuper kutyusok, a Lovely-Look-os 5, a másik 3 éves, eddig még semmi komoly betegségük nem bolt. Hívd fel a tenyésztőket, érdeklődj arról hogy mikor lesznek kölykök, mennyibe kerülnek és a körülményekről sem árt tudni. Esetleg írd be a Google-be: Máltai selyemkutya kennelek és biztisan kidob egy csomót. :) Ha valamelyik tenyésztő nem frissíti folyamatosan a honlapját, még nem azt jelenti hogy már nem foglalkozik tenyésztéssel, én is olyantól vettem, aki már 1 éve nem ftissített.
2014. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!