Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon BOLOGNESE kennelek?

Bichon BOLOGNESE kennelek?

Figyelt kérdés

Olyan bolognese kennelt keresek, ami még él és működik is. Tudnátok párat ajánlani, árakkal is ha lehet?

Az előző kutyusunk 13 év után halt meg, az a tenyésztő már nem tart kutyákat ( inkább szaporító így utólag)

Olyan válaszokat nem kérek,hogy hozzak menhelyről,mert nem találtam még bologneset sehol, idős kutyát sem szeretnénk,mert az előző halála is eléggé megviselt.

Köszönöm, ha tudtok segíteni


2014. febr. 19. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
fél perc sem a google-val : [link]
2014. febr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Topáz Szépe kennel-be lesz február végén, gyorsan hívd fel és foglald le különben nem marad, vagy írj e-mailt. Megéri. Máshol nincs és nem is lesz.
2014. febr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kösz első, de a gogglesok fele már rég halott:)

Második, köszönöm, eddig én is csak őket találtam.

2014. febr. 19. 07:41
 4/6 A kérdező kommentje:
A Beltrami Bianco kennelről tud valaki valamit?:)
2014. febr. 19. 07:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én saját tapasztalat alapján a Mestergomi kennelt ajánlom!!:) A honlapjuk sajnos nincs frissítve,de a Facebookon megtalálod a tenyésztőt és a kennelt is!:) Még ebben a hónapban várható náluk kölyök.:)
2014. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azt hittem már ők sem működnek:)
2014. febr. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!