Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Slippy Star kennel még működik?

A Slippy Star kennel még működik?

Figyelt kérdés

[link]


Tenyésztenek még, vagy csak nem frissítenek? Valaki tud róluk valamit? Mi a véleményetek róla?


2014. febr. 28. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kerestem collie tenyésztőket, akkor 5-ből kb. 4 nem volt frissítve az oldalát.

Írtam nekik mailt, meg felhívtam őket telefonon. Mindegyik működött még, csak az oldalukkal nem törődtek :)


De ahogy látom, itt az utolsó frissítés tavaly november...azért az annyira nem régi

2014. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg működik... :3

Honnan vettél colliet? Én is gondolkoztam benne, imádom őket, de panelban élek, és brutálisan sok szőrük van...

2014. febr. 28. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
caviknak se hullik kevésbé a szőrük mint a colliknak de nézzél sheltit pl az majdnem colli csak kissebb mondjuk a szőre annak se kevés
2014. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A sheltie nekem túl pörgős, és alig van köze a skóthoz. És nem is tetszik annyira, szóval sheltie kilőve...
2014. febr. 28. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vettem, de Vele van lebeszélve:

[link]


Ha itt születnek kiskutyák, akkor Tőlük hozunk tavasszal/nyáron. Már nagyon várom!! :))

2014. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj, Annától hozol? A kis mázlis. Találkoztam velük, nagyon kedves, lelkiismeretes. Szerintem jól döntöttél.
2014. febr. 28. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
#1 és #5 voltam :D
2014. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Tőle! :) Mi is találkoztunk már velük. Anna nagyon szimpatikus és Zahira meg gyönyörű, nagyon kiegyensúlyozott kutyus. :)
2014. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!