Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz minőségű táp a kutyának,...

Rossz minőségű táp a kutyának, hogy ne fejlődjön hirtelen?

Figyelt kérdés
Szeretném kikérni a véleményeteket. A kutyánkat prémium táppal etetjük, de most beszereztünk egy nagy testű kutyát is mellé. Azt mondta a tenyésztő, hogy ő kezdetben pedigree-t ad a német dog kutyáinak, hogy ne fejlődjenek hirtelen a kölykök, hogy ne legyen később gond az izületekkel stb és csak aztán kapnak prémium tápot. Nektek erről mi a véleményetek? Van benne logika...

2014. márc. 3. 11:33
1 2
 11/14 Akiteki ***** válasza:
100%
A nagytestű kutyámnál én is észrevettem kamaszkorában, hogy túl hirtelen nőtt. Nem hulladék tápra, csak alacsonyabb fehérjebevitelre váltottunk. A large breed kölyöktápok mind úgy vannak összerakva, hogy ne okozzon hirtelen növekedést.
2014. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem akarok hülyeséget mondani,nem vagyok tenyésztő, ráadásul egy kutyám van lassan 4 éves, de ugye józan paraszti ész...


Hogy a bánatban nem tud valaki odáig gondolkodni, hogy kinézek egy fajta kutyát, végigolvasok mindent, elmegyek, és szemügyre veszem egy tenyészet kutyáit, beszélgetek HOZZÁÉRTŐ NEM 1 HANEM TÖBB fajtatenyésztővel.....és ezek utána kiírok ilyen kérdést?????


Ne haragudj kérdező, persze jobb, hogy megkérdezted, mintsem...no de mit fogsz egy ilyen kutyával kezdeni, ha már ott lesz nálatok?

2014. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Magyarázkodni nem fogok kedves utolsó, főleg hogy semmi hasznosat nem írtál.


Inkább érdeklődök minden felé, igyekszem a hasznos infókat megtartani, hogy mire ideér a kutyus jó gazdái lehessünk.

2014. márc. 29. 15:25
 14/14 A kérdező kommentje:
Azok akik rendesen válaszoltak azoknak köszönöm! Ment a zöld kéz.
2014. márc. 29. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!