Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eddig fekete volt a kutyámnak...

Eddig fekete volt a kutyámnak az orra, de az elmúlt időben teljesen rózsaszínű lett. Ez valami vitaminhiány, vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, lehet vitaminhiány, vagy genetikai probléma is. Bár ha eddig fekete volt, akkor inkább vitaminhiány.
2014. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hóorrnak hívják, és pigment hiány okozza. Általában télen rózsaszínedik ki a kutya orra, nyárra visszafeketedik.
2014. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Gyakoribb a váltóorr megnevezés, de ugyanarról beszélünk :)
2014. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Váltóorr a neve. Legfőképp az északi kutyáknál jellemző, mint a husky, malamut, de más kutyáknál is előfordul. Hidegben, télen kivilágosodik az orruk :) Ez genetikai dolog.
2014. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám orra is ilyen. (labrador) :) Nincs semmi baja, ne aggódj. :)
2014. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en Goldenemnek is ilyen az orra, telen rozsaszin, marcius aprilisban pedig visszafeketedik, bar nekem eleg furcsanak tunik, hogy marciusba lesz rozsaszinu a te kutyad orra, altalaban osszel vilagosodik, tavasszal feketedik.
2014. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint megnyugodhatok :D Féltem hogy valami gond van...
2014. márc. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!