Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki rendelt már ebay-en...

Valaki rendelt már ebay-en kutyaruhát?

Figyelt kérdés
Mert nem nagyon értem a méretezést. A kutyám háthossza 50-55cm, mellkaskörfogata 61cm, nyaka 41cm. Magyarországon ez kutyaruhában L-es méretnek felel meg, vagy pedig L-M-esnek, de néztem máshol is, valahol ez csak M-S-es. Ott hogy vannak a méretezések, mert nem akarom, hogy kicsi legyen rá vagy éppen túl nagy? Rendeljek egy L-eset/M-L-eset?

2014. márc. 3. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a centiben lemert mereteket ird le az eladonak, akinel kinezted a ruhat, es kerdezd tole. Ugyanis nem egysegesek ezek a meretezesek.

Foleg ha kinabol jon. Bocs, de muszaj megkerdezned tole, mert egyebkent nincs ra garancia, hogy normalis meretut kapsz.

2014. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én 30 kilós shar pei kanomnak is befagy a feneke már 10 fok alatt is, mivel NINCS ALJSZŐRE, bármekkora malac is, nincs ami megvédi. Akkor hagyjam én is fagyoskodni mikor épp nem rohangál? Nem egyszerűbb hogy veszek neki egy sima fekete bélelt orkános ruhát és ráadom ha rosszra fordul az idő? Nem mindenki hülyeségből öltözteti a kutyáját.
2014. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem ebay-ről, sokkal olcsóbb, mint itthon a nagyobb állatboltokban. Szinte mindenhol feltüntetik a méreteket cm-ben, az alapján rendelj! Nekem törpe uszkárom van, de van, hogy a kínai méretezés szerint L-es kellett rá... Mindig a centit figyeld!
2014. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!