Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Mostanaban rendelt...

FONTOS! Mostanaban rendelt valaki Brit Premium tapot a zoofast.hu-rol?

Figyelt kérdés
Mert most keszulok,es megijjedtem mert azt hallottam nincs nekik es hetekig kell varni,de mas dolgok is kellenenek,ami pl a dogshop-on nincs,ezert akartam a zoofastrol.

2013. ápr. 6. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is késett a rendelésem, meg két adagban is jött, de azért végül ideért. Megijedni nem kell, de készülj fel rá, hogy a kimaradó időre máshonnan kell tápot venned. Vagy kérdezd meg őket, hogy van-e raktáron, és ha van, rendelj, ha nincs, ne.
2013. ápr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt mondták hogy április közepéig nem lesz.


Én petisimo-ról rendeltem addig.. 1000ft-al drágább, de itt azt írták hogy 1 munka nap és itt van ^^

Ha zoofastrol a kiegek 8000fölöt vannak akkor is ingyenes a kiszállítás.

2013. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az nincs nekik.... Én hetekkel ezelőtt rendeltem egy zsákkal az Acana felnőtt tápjából, még mindig nem ért ide, és bő egy hete az Orijen Seniorból, akkor megkérdezték, hogy Acana Senior nem-e lesz jó helyette...... Csak tudnám, mi a bánatos lóf@sznak nyitnak új oldalakat különböző országokban, ha a meglévő igényeket sem képesek normálisan kiszolgálni......
2013. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben voltam nem olyan régen, én a dogshoptól rendeltem mégis, mert amiket akartam még rendelni nem voltak létfontosságúak.
2013. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!