Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes a kutyám?

Vemhes a kutyám?

Figyelt kérdés
Most 10 hónapos a kutyusom,múlt hónapban tüzelt először... Viszont Ő az egyedüli kutyusom.... Beduzzadt 4 bimbója..anyum szerint gömbölyűbb lett,pedig szerintem nem....Szerintetek? Ja és csak azért,mert a szomszédunkba van egy kan,amelyik néha kimegy uctára,és a kapunkon befér.... /yorki a szomszédé az enyém vizsla/
2014. márc. 5. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem álvemhes, erre megoldás az ivartalanítás, meg ha be tudnak jönni a kertbe, akkor nem hagyod felügyelet nélkül kint a tüzelő szukád!
2014. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy terhes lett. Vidd el állatorvoshoz, ő tud konkrét választ adni. És egyúttal beszélj meg vele egy abortuszt, amennyiben tényleg vemhes. Lehet, hogy csak álvemhesség. Ha nem vemhes, akkor meg egy ivartalanítást beszélj meg vele.
2014. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
elviszed orvoshoz nézetsz egy ultrahangot és kérsz időpontot ivartalanításra
2014. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Vigyétek el állatorvoshoz! De ha beduzzadt a bimbója akkor jegelni kell szerintem ez segíteni fog! De az, hogy tüzelt nem jelenti az, hogy vemhes! Ha beduzzadt ugyebár a bimbója lehet áll vemhesség is persze ez nem biztos! Meglehet, hogy elvetélt a kutyus és azt hiszi lesznek kölykei! De nem szeretnélek ijesztgetni tehát az állat orvos megmondaná mi a szitu a kutyussal! De lehet akár vemhes is így én tényleg azt mondom vigyétek el 1 állat orvoshoz!
2014. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár vemhes, akár csak álvemhes mindenképpen el kellene vinni ivartalanítani, az álvemhesség ugyanis jócskán növeli a daganatos megbetegedések esélyét.
2014. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm. Holnap első dolgom az lesz,hogy elviszem a kutyusomat a dokihoz!
2014. márc. 5. 22:22
 7/8 A kérdező kommentje:
és kb. mennyibe kerül az ivartalanítás? (ha drága,akkoris ivartalaníttatni fogom)
2014. márc. 5. 22:23
 8/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Attól függ, hol laktok és hova akar menni nyaralni az orvos: 10-40 ezer forint között.
2014. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!