Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Romeo megfelelő táp?

A Romeo megfelelő táp?

Figyelt kérdés
Kérdésem majdhogynem költői, hiszen változtatni nem tudok. Két hónapra rám bíztak egy Golden Retrivert, s adtak 15 kiló Romeo kutyatápot, mondván, hogy azt szokta meg, s hogy abban minden megvan. Valóban jó?
2014. márc. 6. 18:47
 1/10 sippara ***** válasza:
Nem rossz. Sőt, saját kategóriájában akár jónak is mondhatjuk. Nyilván nem tökéletes, de anno "tápos korunkban", ha kifutottunk a tápból, az enyém is Romeot evett (ennél szarabbat nem is volt hajlandó a szájába venni soha :D ).
2014. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a zöld Romeo excellence, ami 3 kg-os kiszerelésben van? Igen, az jó:) mi nagyon szeretjük:)
2014. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Bosch cég gyártja az Aldinak.
2014. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsó, ezt honnan veszed? Csak érdekel, mert azt tudom, hogy jó, de nem tudtam, hogy a Bosch gyártja...
2014. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én abban a hitben éltem (a neten olvastam), hogy 20% húst tartalmaz ez a táp, de mikor bementem egy Aldiba, azt láttam, hogy kb: gabona, hús-és állati melléktermékek (és EBBŐL a ki tudja hány %-ból a 20% a csirkehús). Így nem is vettem meg. Aki ezzel etet, milyenek a kutyái? Én is valami olcsó tápot keresek, de nem találtam még olyat, ami 500 Ft/kg alatt vállalható lenne. 600-ért meg már kapható jobb is.
2014. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez mondhatni egy középkategóriás táp...a pedigree, darling, chappi felett van. Én ezzel etetek, nálunk az g egy adta világon semmi baj nincs, gyönyörűek mindketten...bár fontos azért tudni, hogy a mieink nem munkakutyák, az egyik egy idősebb nénikutya, a másik egy kistermetű kis mozgásigényű erősen középkorú kutya. Ők szépek, egészségesek, kevés és normális a székletük, úgyhogy elégedett vagyok...
2014. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok olyan tenyésztőt ismerek a fajtámból, akik ezt etetik. És vannak páran, akik utána jártak a tápnak.
2014. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

ma 20:33

Mindenki maga dönti el, mivel eteti a kutyáját. Az, hogy éppen melyik az aktuális "tökéletes", változó. Nem mindenki etet szuperprémium táppal és nincs gondja a kutyájával . Ez olyasmi, mint az embereknél a bio étel és a Tescos étel. Akinek az ad megnyugvást, hogy akkor él egészségesen, ha csak bio-t eszik, az egyen azt. Ezzel szemben igen sokan megveszik az olcsó "vackot" és mégsem halnak halomra mindenféle betegségben.

2014. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Firestorm ***** válasza:

Mi is pont valamelyik nap vettünk Romeo-t.

Az első 2 napban rengeteg széklete volt a kutyának tőle,azóta mérséklődött és a halas tápon kívül most ez a nagy favorit neki :)

2014. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, akkor kipróbáljuk mi is!
2014. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!