Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szaloncukrot miért csak...

Korne95 kérdése:

Szaloncukrot miért csak karácsonkor lehet kapni? Én egész évben elmajszolnám olyan finomak.

Figyelt kérdés
Valaki tudja a választ vagy örök rejtély marad számomra?
2013. dec. 24. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél vagy egy zsákkal és lesz egész évre

valód

2013. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért csak húsvétkor lehet csokinyuszit kapni? Ugyanígy a karácsonyhoz tartozik a szaloncukor, ünnepnaphoz kötött termék. Veszel belőle 20-30 kg, az biztos elég lesz egy évre.
2013. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak ételek, amik ünnepekhez vannak kötve. É megmondom őszintén, én örülök neki, hogy szaloncukor csak karácsonykor van, pedig imádom. Pont azért, mert így még jobban várja az ember az ünnepet, é még jobban esik a szaloncukor :).
2013. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ildike87 ***** válasza:
Szerintem is nagyon finomak a szaloncukrok, ezért én is sajnálom, hogy csak karácsonykor lehet kapni.Jó lenne ezen változtatni!
2017. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!