Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pamerániai törpe spiccről mi...

Pamerániai törpe spiccről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van már kutyám 4 éves! csak érdeklődöm!

2014. márc. 7. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyukámnak nagyon tetszik, szerintem is nagyon édes, lehet, hogy később be is szerzünk egyet.
2014. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem tetszenek. Nem is tudom mi az értelmük, mire jók, mit lehet velük kezdeni (sport, stb.). Valószínűleg önszántamból soha nem tartanék.
2014. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Akiteki ***** válasza:
57%
Nem fogsz beszerezni, ezt most garantálom. 4-500 ezer forint és évekig kell várni rá.
2014. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, mennyibe kerül, és tudom, mennyit kell rá várni. Nem írtam, hogy holnap fogok elmenni a tenyésztőhöz kutyát venni.
2014. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem túl kicsi és túl drága. Igazából számomra egyetlen vonzó tulajdonsága sincs.
2014. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos kedves ragaszkodó kutyusok és nagyon ügyesek agilityben is, persze nem annyira mint egy collie,Nekem német közép spiccem van 11 hónapos már :) elég húzos volt az ára a pominak meg még húzosabb :D még a kutyám előtt utáltam az összes spiccet számomra semmi vonzó nem volt bennük mindig azt gondoltam hogy kényes kis vakarcsok de ez megváltozott mikor a szüleim vettek egy Német közép spicc kant,azóta valahogy mindent másképp láttam megláttam milyen tökéletesek a spiccek(számomra) kedves,energikus,intelligensek.Imádom a kutyusomat <3 nem is értettem miért utáltam ezt a fajtát,nem sokára elkezdem vele az agility is :) ismerek két pomit is szerintem nagyszerű kutyusok a spiccek mind a pomik mind a többi spiccek.Bár önszántamból soha nem tartanák pomit(a mérete miatt) de ettől függetlenül nagyszerű kutyusok:)
2014. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A legutóbbi kiállításon egész jópofák voltak.Aranyosnak tartom őket,de annyira nem vagyok hasra esve tőlük.


Az árától annál inkább hasra vágódom.Emiatt biztos,hogy nem kellene,még ha lenne fél millám egy kutyára,akkor sem pomit vennék.


Ha ingyen hozzám vágnák,akkor nyilván megtartanám,de senki nem olyan hülye,hogy ingyen osztogassa.Pénzt meg nem adnék érte,még 10 ezret sem.


Illetve,ismét egy fajta,amit jó eséllyel úgy tönkrevágnak majd,mint a yorkikat...az apródos 30-40-50 ezres "pomikkal",amik 5 km-ről sötétben talán pominak tűnnek...

2014. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:
54%

Most mindenkinek az tetszik, mert egy hülye elárasztotta a képeikkel a netet. Holnap majd egy másikat nyírnak meg és az lesz a divat.

Semmi különös tulajdonsága nincs, hacsak nem az, hogy irtó sokat ugat. De ezt megteszi egy unatkozó puli is.

2014. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A következő mánia a Corgi lesz, már itt is szépe ngyűlnek róla a kérdések...
2014. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! szerintem is aranyos kutya :)
2014. márc. 17. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!