Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném a kutyámat ivartalan...

Szeretném a kutyámat ivartalanítattni. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves szuka törpe uszkárom, és szeretném ivartalanítattni, mert rosszul viseli a tüzeléseket és úgysem szeretnénk kölyköket. Azt hallottam, hogy jobb is ilyenkor ezt a megoldást választani. Valóban?

2014. márc. 2. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Valóban
2014. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, jó ötlet. :)
2014. márc. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Imola Ágnes ***** válasza:
78%
Igen, nagyon nagyon jó ötlet. Nekem is ivartalanított szukám van. Nincs gond a tüzeléssel, nem kell féltened a kanoktól, megelőzüd az emlődaganatot, és mivel kis méretű, télen hamar kaphat méhgyulladást, mivel akaratlanul is nedves a hasa, hamar felfázik, az ivartalanítás ezt is megoldja. Hajrá!
2014. márc. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
... már amennyiben nem csak a petefészkeit távolítják el.
2014. márc. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb! :)
2014. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor ha befejezte a tüzelést elviszem :)
2014. márc. 3. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:

igen, szuper ötlet! Vannak ivartalanítási akciók is, oda is lehet vinni, ha gondolod:) (Mancs-Rancs - mi itt voltunk-, de a Zöld Zebra is csinál, plusz volt még egy hely amit nem tudok fejből)...egészségügyileg is jót teszel neki nagyon!


egy dolog: mondd meg a dokinak, hogy teljes ivartalanítást kérsz, ergo pakolja ki a méhét és a petefészkeit együtt...mert van, aki csak a petefészket szedi ki, aztán jön egy gennyes méhgyulladás és újra műteni kell.

2014. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolso, nem tudom, hol vannak ezek az akciós ivartalanitasok, mi sajnos vidéken lakunk, de nem baj, a pénz nem számít, ha a kutya egeszsegerol van szó :)
2014. márc. 3. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:

vidéken van mindkettő, egyik sem Budapest. A Mancs Rancs Biatorbágyon van,


a zöld zebra itt: [link]


van Miskolcnál is: [link]


de tuti van még több helyen, én magam is láttam csak most nem találom:) úgyhogy nem minden Bp-en van...mi sem csak spórolásból tettük, hanem ez a doki évi 1000 állatot ivartalanít, tudja a dolgát:) ráadásul a legkomplikáltabb eseteket, mert menhlynek is segít...és a miénk komplikált is volt sajnos, de szuper volt a doki:)


hajráhajrá!

2014. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
jonak tartom, egeszsegesebb es hosszabb eletu lesz a kutyad
2014. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!