Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák ihatnak (Bravo vagy...

Kutyák ihatnak (Bravo vagy Happy day - dobozos) narancslevet vagy más egyéb gyümölcslevet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 21:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Máshol offoljatok, ti szerencsétlenek.
2014. márc. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én nem sejtettem, hogy a kérdésem ekkora palota forradalmat robbant ki. Ne veszekedjetek, fogadjátok el a kürölöttetek levők tulajdonságait, mégha számotokra ezek hatalmas defektusok is. Higyjétek el, a békés együtt élés ezen a világon ezerszer jobb, mint elültetni magunkba a szánakozás, illetve viszály magját!

Kedves válaszolók! Nagyon szépen köszönöm bölcs tanácsaitokat és azt, hogy megmutattátok, akadnak még olyanok, akik odaadó és törődő kutyabarátok, akiket érdekel ezen és más állatok sorsa és fájdalmaikat, sérelmeiket mélyen átérzik!

2014. márc. 9. 01:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Dehogy ihatnak! Ha nassolnivalót szeretnél neki adni, próbálkozz zöldségekkel, gyümölcsökkel. A zöldséget a táphoz is hozzáadhatod, lehet megeszi. De ne sokat!

Amit biztosan szeretni fog, azok a különféle kutyáknak készített jutalomfalatok, nagyon sokféle van már!

2014. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Firestorm ***** válasza:

Én nem szoktam ilyeneket adni a kutyának,de ha 100%os gyümölcslé attól baja nem lesz.

Eddig 1 kutyám kapott pár nyeletnyi 100%os narancslevet a yorkim,mikor műtétet követően túl lett altatva és úgy tért magához,hogy nem volt elméjénél,félt,remegett,rángatózott,nem tudtuk letenni,mert összeesett vagy éppen vergődött a földön (felhívtuk a dokit és azt mondta természetes...Természetesen nem volt az) na mindegy akkor már a kutya nem evett nem ivott több,mint 24 órája és mikor kezdett tisztulgatni az ujjamra tettem narancslevet és a nyelvére csepegtettem,hogy kerüljön a szervezetébe egy kis cukor és folyadék.Kb fél óra múlva egész szépen helyre jött,gondolom a cukor miatt könnyebben szívódott fel az altató.

2014. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!