Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs és bolhavédelemben...

Kullancs és bolhavédelemben kérném a segítségeteket! Elég sokat nézelődtem itt is és más fórumokon, de nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Kutyának szeretnék venni valamit, de nem tudom mivel teszek jót.

Néztem a bolhairtó nyakörveket (Kiltix, Foresto) és a Nincskullancs cseppeket, valamint a CatanDog's medált. Természetesen ha nem muszáj nem szeretném mérgezni mindenféle méreganyagokkal, de az utóbbi két termékről nem találtam túl sok véleményt. Az ár igazából nem számít a lényeg hogy használjon, és ha lehet ne ártsak vele a szervezetének. Ha van valamilyen tapasztalatotok kérlek osszátok meg velem.



#Catandog's #Nincskullancs
2014. márc. 8. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tuti ajánlat, sajnos. Ami bejön egynek, az lehet, nem jön be másnak. Minden terméknek szinte megvan a maga használója, aki esküszik rá. És ugyanúgy azok is, akiknek nem vált be. Annyira egyedi a hatásuk. Számít a kutya maga, a környék, ahol éltek, és még ki tudja mi?
2014. márc. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a bolhás, korpás, menhelyes kutyusomra fürdetés után Fypryst spot on-t tettem. Viszketés még van (valszeg a korpa miatt), de bolhának nyoma sem maradt. Kullancsot nem találtam benne.


Most vettem Héry spot on-t, ilyet: [link]


Ez elég olcsó, sok helyen dícsérték és állítólag természetes anyagokból van. Szerintem egy próbát megér.

2014. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maxitabi ***** válasza:

Szia, ahogy első írta, nincs olyan, hogy melyik a legjobb (ahogy tápban sincs),mert ami bejön az egyiknek,az a másiknak nem..

Mi próbáltunk már cseppet-többfélét is,nem jött be,sok volt a kullancs. Övekből volt kiltix -nem nyert, scalibor 3x egymás után-végre bejött,csak egy-két kullancs ment bele mellette. És akkor bumm-a harmadik scalibor "kiütötte" a nyakán a kutyát.. tavalyelőtt ezért szünetet tartottunk, csak kókuszreszeléket kapott a kajára-de hideg tél miatt kevesebb kullancs volt. Tavaly a foresto volt,pont most járt le,de mivel sokat úszunk nyáron,marad ez valószínűleg.

Szóval próbálgassátok ki! Az ultrahangos és ilyen-olyan medálosok egyáltalán nem szoktak segíteni,főleg,ha sok nálatok a kullancs.

2014. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Klitix mellett sok kutyába megy kullancs.Nekünk Foresto van, hosszú szőrű, kistestű kutyámon.Nagyon sok nálunk a kullancs, tavaly április óta használjuk a Forestot.Az első két hétben ment bele 1 kullancs ami jól meg is szívta magát, aztán tegnap is volt benne 1, de ez még lapos volt, meg döglődött, séta után vettem ki belőle olyan 2 órára.Szóval ezek a cuccok olyanok, hogy nem 100%-osak sajnos, de ez a betegtájékoztatóban benne is van, hogy 1-2 kullancs megtapadása előfordul.
2014. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!