Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitségeteket szeretném...

Segitségeteket szeretném kérni hogyan tanitsam szoba tisztaságra a kutyámat? Havanesse kutyám 3 hónapos most tanitom a szoba tisztaságra. Kiviszem az udvarra ha én is sétálok ő is és néha- néha el is végzi a dolgát. Ha leülök ő is leül a lábamhoz.

Figyelt kérdés
Szinte egész nap kint van játszik és a németjuhász kutya is elfogadta. Mégis naponta itt ott találok a szobába kutya piszkot. Kintről be jön elvégeznia dolgát és én nem veszem észre. Mit tegyek szerintetek pár napra csak az első helyiségig engedjem a szobákból tiltsam ki mig nem tanulja meg a szoba tisztaságot?
2012. júl. 29. 14:01
 1/2 sippara ***** válasza:

Issssstenem, ha annyi pénzem lenne, ahányszor ezt a kérdést itt megválaszolták. De akkor újra:


leviszed max 3 óránként sétálni, ha kint végzi a dolgát, hatalmas simi, dicséret, jutifalat. Ha bent végzi a dolgát, szó nélkül azonnal feltakarítani, de úgy, hogy szag se maradhasson utána (pl. citromos domestos törlőkendő, előtte felmosás).


ENNYI. Nem agysebészet.


Egyébként:

[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szobatisztas..

2012. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy tanítottam meg a kutyámat a szobatisztaságra ,hogy megfogtam odavittem a "dolgához" és kérdezgettem tőle: Mi ez itt? Hm? Mi ez , hm? Az én kutyám ebből értette,hogy rosszat csinál.Próbáld meg egy kis orrlyuk és szemtágítással mutatni,hogy dühös vagy.Sok szerencsét!
2012. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!