Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutyáknak véres a...

Lehet a kutyáknak véres a vizelete az estelegs izomláztól?

Figyelt kérdés
Vagy ha attól nem akkor mitől ?
2014. márc. 10. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

A véres vizelet nem játék, hacsak nem evett meg nagyon sok céklát akkor irány a doki.


Kullancs volt benne?

2014. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem! Orvoshoz, ha sötét barnás vagy sötét narancs NAGYON GYORSAN! Ha azt látjátok, hogy kicsit véres, tehát pl mikor pisil utána picit véres marad, vagy vizeletében van kevés, akkor valószínű húgyúti fertőzése van, amire antibiotikumot fog kapni, de ha erősen véres/sötét/barnás, akkor kullancsfertőzés (babézia), és akkor órákon múlhat az élete.
2014. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Firestorm ***** válasza:
78%
Izomláztól nem fog véreset pisilni.Vidd mihamarabb dokihoz.
2014. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
28%
minnel elobb vigyed a dokihoz a kutyadat
2014. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Véres vizelet elég sok betegségtől lehet: elsősorban babéziától, vagy húgyhólyag gyulladástól. Egyik sem játék, vidd orvoshoz!
2014. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Veseelégtelenségtől lehet. A mostani időjárás alapján esélyes a babesia. Még ma vidd el orvoshoz!
2014. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Sokféle betegségnek a jele a véres vizelet. Elsősorban húgyhólyag gyulladás/fertőzés miatt, de a babéziától is. Ha véres a vizelete akkor minél előbb fel kell keresned egy dokit, mert ez az életén is múlhat!
2014. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

de most őszintén tedd fel magadnak ezt a két kérdést:


1.Neked lehet véres a vizeleted izomláztól?


2.Milyen biológiai kapcsolat lehet az izomláz és a véres vizelet között?

2014. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Feltettem a kérdést és arra a következtetésre jutottam hogy ha a lovamnak lehet tőle ( lásd izom festék vizelés - elég gyakori betegség keveset mozgatott izomlázas lovaknál ) , erre alapoztam, ugyanis a lovak betegségeiben járatosabb vagyok .....

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat , mindenféleképpen elviszem őt az állatorvoshoz .

2014. márc. 10. 16:19
 10/13 Firestorm ***** válasza:

Majd írd meg kérlek,hogy mitől volt az neki.

Reméljük a legjobbakat.

2014. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!