Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak létezik fogyi tabletta?

Kutyáknak létezik fogyi tabletta?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Az egyetlen normális megoldás a "fogyókúrás" táp és a rengeteg mozgatás!
2014. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt,már próbáltam,de nem jött be.Mozogni meg nem szeret.Séta alatt is nagyrészben vonszolom magam után.
2014. márc. 9. 19:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt egyszer kövér kutyám! Olyan nincs hogy nem szeret mozogni! Igenis muszáj mozognia! Mennyetek el ketten kocogni, naponta egy vagy fél órára , és adj neki enni, de csak kevesebbet, és fontos, hogy ne egyből evés után mozogjon, mert bélcsavarodást kaphat, ami akár halálos is lehet. Hidd el, hogy simán lemennek a plusz kilók.
2014. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fogyókúrás tápok nem váltak be.Most fele adag tápot kap.De nem jó!Minnél jobban erőltettem a mozgást annál jobban utálja a sétákat.Futatni meg,csak akkor futhat,ha akar,de ő nem akar.
2014. márc. 9. 19:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidroterápiát próbáld ki, ha van rá lehetőséged. A vízalatti futószalagosat.

hidroterapia.hu itt van pl., én oda jártam, bár mozgásszervi gondból kifolyólag. És ne mondd, hogy a kutyád nem szereti a vizet, az enyém sem szerette, de a hidroterápiázást viszont igen. Szóval ki kell próbálni, az ember csak azután tudja.

2014. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen utálja a vizet,mivel úszni nem tud,de meg nézem.
2014. márc. 9. 19:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kifogás az mindig van. Lehet rosszul próbálod lemozgatni. Valamit csak szeret: labdázni frizbizni, akármit. Amúgy milyen kutyád van?

Én mikor az enyém maga alatt volt (az előző kutyám elvesztése után) és nem akart sétálni és felszedett pár dekát, többet vittem kutyák közé, meg olyan helyekre, ahova az öreglány már nem jöhetett (erdőt járni, kutyasuliba, ÖV-zni). Keresni kell valamit, amit szeret, és azt csinálni vele, hogy mozogjon. Meg ha ennyire szereti a hasát, jutalmazni közben. Hamar rá fog jönni, hogy jó neki. Minden kutya szeret mozogni, csak nem biztos, hogy jóval próbálkozol.

2014. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

fele adag tápot kap és azt is csak minden másnap és meg van oldva amit jól néz ki mehet neki a rendes adag..


Nem nem szeret mozogni, hanem mivel dagadt nem tud és túl fárasztó neki. Ez emberbe is így van. Kutyát fogyóztatni a világ leg egyszerűbb dolga..

2014. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy nem váltak be a fogyókúrás tápok?Nem ette meg vagy nem tapasztaltál változást?Mennyi ideig kapta,melyik fajtát?
2014. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem kifogásokat keresek.Kutyám kölyök korában mozgékony volt,ahogy elérte a felnőt kort túlságosan megkomolyodott.Most már nem szeret mozog,sétálni,játszani,csak a helyéről házat őrizni.Egyépként öt éves múlt tacskó.Régen élvezte az agilytit,de a lábai és a gerince miatt abba kelett hagyni.Light táptól(Acana light) nem fogyott semmit sem,hónapokig ette ette,de nem vált be.Most acana adult dogot kap fele adagját,de nem fogy.
2014. márc. 9. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!