Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy 8 hetes kiskutyát...

Lehet egy 8 hetes kiskutyát már ivartalanítani?

Figyelt kérdés
kan szuka egyaránt?
2014. márc. 11. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de talán nem kellene ennyire sietni. Az altatásnak vannak kockázatai, és 8 hetesen ez szerintem nagyobb, mint ha idősebb lenne. Talán 4-5 hónaposan ideálisabb lenne.
2014. márc. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha csak azért kérdem mert született egy staffordshire terrier és utcai vegyes mix-től kölykök. ( Jó hülye voltam). Az érdeklődők eddig olyanok voltak akik szaporítani akarták és ezt nyíltan ki is jelentették.
2014. márc. 11. 06:47
 3/8 Akiteki ***** válasza:
Akkor ne add oda.
2014. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem adom, hülye nem vagyok. Keresek olyant aki családostul jön kisgyerekekkel. Mert jelentkező van bőven ( ingyen elvihetők)
2014. márc. 11. 07:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, és könnyen is viselik a kiskutyák. Ezt olvasd el: [link]
2014. márc. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha bírjátok, akkor 4-5 hónapos korukig tartsd magadnál, vagy ha leköveted a gazdikat, akkor írjatok adásvételi szerződést, amiben kikötöd, h x hónapon belül ivartalanítani kell.
2014. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kanoknál érdemes megvárni a herék leszállását, különben a hasüregből kell kibányászni a csomagot. Persze attól még lehet. Állatorvosnál érdeklődj, mert el tudom képzelni, hogy nem mindegyik vállalja ilyen pici kutyánál. Amerikában ivartalanítva adják már oda a gazdinak 3 hónaposan, de nálunk ez még nem elterjedt. Persze ennek is van pro és kontra oldala.
2014. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Midenféleképpen valahogy le kell szűrni a gazdi jelöltetek.Sajnos az ingyen bull típusú kutyákat viszik mint a cukrot.

Szerződést írassál velük illetve meglehet kérdezni,hogy miért akarnak kutyát,miért pont ezt a keveréket,mi a céljuk vele stb.

Ivartalanítási kötelezettséggel kell őket örökbe adni.De vhogy úgy ha x hónapig nem csinálják meg,akkor legyen vmilyen következménye.Talán egy menhelyet,fajtamentést érdemes lenne megkérdezni telefonon ez ügyben.

2014. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!