Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény a Huskykról?

Vélemény a Huskykról?

Figyelt kérdés
mármint jó házőrzők-e,gyerekek melletti viselkedés stb.,főleg a bak egyedekre gondolok

2014. márc. 11. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A betörő, mielőtt feltör egy házat, utána néz. Ha azt látja, hogy van egy szép nagy kutya a kertben, akkor vagy lemérgezi, vagy ami egy új módszer, telenyomja purhabbal és szabad az út....
2014. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez komoly??? A kutya ott áll és hagyja hogy a szájába nyomja a purhabot? vagy hogy működik ez?


Én a belga malinois-t ajánlom a kérdezőnek.

2014. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12-es: igen, komoly. Ugye a szituáció a következő: a betörő odaáll a kerítéshez, a kutya pedig odamegy hogy megugassa. Amikor ugat és kinyitja a száját, akkor belenyomja a purhabot, annak meg nem kell sok idő hogy megszáradjon...
2014. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Akiteki ***** válasza:
Jesszusom! Ez nagyon durva! Remélem nem olvassák gyanús alakok ezt az oldalt, nehogy elterjedjen.
2014. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Undorító!!!!

Sejtem, hogy melyik etnikai rétegből származnak azok, akik ezt képesek megtenni!!!!

Úgy látszik nem elég azt megtanítani, hogy ne fogadjon el semmit a kerítés túloldaláról, hanem azt is meg kell, hogy ne menjen túl közel????

Hihetetlen!!!! Miért nem nyílik meg a föld azok alatt, akik ezt teszik!

2014. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy huskym,szerencse,hogy nem jött betörő mert megeshetett volna,hogy a kutya nemhogy beengedi,még ki is kiséri. :P
2014. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket,lemondtam a huskyról,azóta beszereztem egy svájci fehér juhászkutyát,nagyon jó kis házörző már 7 hónaposan is :D
2014. márc. 26. 21:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!