Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya nem kakil. Mi lehet...

Kiskutya nem kakil. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
tegnap irtam ki egy kerdest...a lenyeg az hogy nem szaporitottam , hanem vemhesen kerult hozzam egy keverek szuka..most 1 hetesek a kiskutyak de ahol fekszenek az anyjukkal, nem latok kakit soha :O ez normalis??? 3 kiskutya van, de egyiknél se làtok....nincsenek felfujodva ....eleinte ugylattam keves teje van az anyakutyanak, csak 2 cicije volt megduzzadva a tobbi nem...ma vettem neki kifejezetten szoptato kutyaknak specko tapot ( premium) remeljuk meghozza neki...kiskutyakon nem veszek eszre semmi bajt , csak erdekel hogy ok hova uritenek??? roppant erdekes ..
2014. márc. 11. 19:33
 1/4 Görög Andi válasza:
100%
Hát véleményem szerint még az egy hetes kölykök ürülékét megeszi a mama. Ez 99,9%!!! Az idősebb kutyák anyagcsere-problémáihoz viszont már nem értek. :D
2014. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huhh akkor megnyugodtam !!! koszi szepen
2014. márc. 11. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig amig a kölykök csak anyatejet kapnak a mama kutya addig nyalogatja őket evés után amig nem üritenek pisit, kakit és azt fel is nyalja. Később kb a negyedik héttől amikor elkezdesz hozzátáplálni már nem nyalaj fel az anya az ürüléket akkor majd megtalálod a nyomokat.
2014. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, én is úgy tudom, hogy a mamájuk megeszi a kakit, sőt a pisit is felnyalja! Bármilyen furcsa is!:)
2014. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!