Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek két kutyája van,...

Akinek két kutyája van, együtt jár velük sétálni meg kutyasuliba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
A hosszabb kirándulásokra természetesen mindketten jönnek, de az egyszerű sétákra inkább külön viszem őket. Azért mert mi ilyenkor szoktunk tanulni is, az meg nem megy ha ketten vannak, mert zavarják egymást. Nekem is kényelmesebb így és szerintem ők is szeretik ha néha csak ketten vagyunk, és nem kell osztozniuk a figyelmemben.
2009. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Séta az mehet de kutyasuliban nem tudsz velük egyszerre mit kezdeni.
2009. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Sőt három kutyám is van és minden kutyás programra együtt megyünk! Ha a kutya "csak" kisérő, Pl éjszaka ki kell mennem az utcára valamiért, akkor csak a legidősebbet viszem, mert ő megvéd és vele biztonságban érzem magam- többi is csak ő a biztos.

Ha tanulunk akkor kikötöm azt aki éppen pihen, az idősebb pedig képes egy helyben vérni sok időt is.

Mi egy család vagyunk, nem szeretném őket kihagyni semmiből. Nehezebb de én vállaltam őket.

2009. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Én is együtt viszem őket sétálni mindig. Suliba már nem járunk, mert már jártam a régebbi kutyával, ott megtanultam, hogyan kell tanítani a kutyát, így már egyedül is boldogulok. Tanulni szoktunk együtt és külön-külön is. Általában otthon kezdjük a tanulást. Én szeretem egyszerre tanítani őket, mert egymástól is tanulnak és sokkal könnyebben megértik, ha látják a másikon, hogy az már érti, amit szeretnék tőlük.
2009. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem két kutyám van, de nem lehet egyiket sem itthon hagyni, míg a másikat elviszem magammal, mert akkora hisztit csapnak. :D Nagyon össze vannak nőve, meg irigyek is,h a másik miért jöhet, na meg nekem sincs szívem itthon hagyni egyiket sem. Ha valamit tanítok az egyiknek, akkor addig a másikat kikötöm. Kutyasuliba is viszem mind a kettőt, amíg az egyikkel foglalkozom addig a másik vagy boxban van, vagy lekötöm valahova.
2009. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is együtt megyünk sétálni. Egyrészt annyi időm végképp nincs, hogy külön-külön sétáltassam őket, másrészt a másik addig meg üljön otthon? Szerintem az kiszúrás lenne velük...

A suliba meg úgy megyünk, hogy én vagyok a suliban az egyikkel, a férjem meg a másikkal, de ugyanabban az időben (szintén könnnyebb kocsival elvinni egyszerre a két kutyát suliba, mintha külön kellene őket fuvarozni...)

2009. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na szépen le lettünk pontozva. :S

Néha az a gyanúm, hogy vannak emberek, akik csak azért néznek be, hogy mindenkit lepontozzanak. :D

2009. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt én sem értem, hogy miért kellett lepontozni...
2009. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adtam :D
2009. dec. 15. 17:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasuliba én személy szerint nem járatom a kutyáimat, de ismerősöm a 2 kutyáját egyszerre viszi, és semmi baj nincs velük. Míg az egyikkel foglalkozik, a másik a kocsiban van a boxában. Sétálni meg simán, ha vannak olyan jólneveltek (képzettek), hogy nem húznak, ill. a behívásra visszamennek hozzád.
2010. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!